Během neděle české laboratoře zaznamenaly 305 pozitivních testů na koronavirus. Je to jeden z největších denních přírůstků nových případů za celou dobu epidemie.
Důvodem může být intenzivní testování na Karvinsku.
Zdroj: echo24.cz
Celkem se v Česku od začátku epidemie koronavirem nakazilo 11 063 pacientů, vyléčilo se 7 705. Podlehlo nemoci 347 pacientů.
Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz
Narůst nově nakažených pacientů trvá již několik dní a pokaždé se zvyšoval. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch uklidňuje a říká, že se to není druhá vlna.
Zdroj: irozhlas.cz
Hygienici provádějí totiž masivní testování na Karvinsku, které koronavirem bylo silně zasažené.
Na Karvinsku proto 1. července nedojde ke zrušení epidemiologických opatření.
Zdroj: ihned.cz
Na Karvinsku je nyní nejvyšší podíl nakažených na 100 tisíc obyvatel. Jedná se přibližně o 181 případů.
Zdroj: rozhlas.cz
Na Frýdecku-Místecku je situace stabilnější, ale výskyt nákazy je také poměrně vysoký.
Spekulace utichly a Lucie Vondráčková má jasno. Po rozchodu s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou, který…
Česká kultura přišla o jednu ze svých největších ikon. Ve věku 86 let zemřela po…
Zpěvačka Markéta Konvičková znovu ukázala, že na velká dobrodružství nepotřebuje dlouhé plánování ani měsíce příprav.…
Vypadalo to jako romance vystřižená z romantického filmu, jenže pohádka skončila rychleji, než kdokoli čekal.…
Ještě nedávno působili jako pár, který našel štěstí navzdory všem překážkám. Teď ale český showbyznys…
Herečka a zpěvačka Eva Burešová se znovu stala terčem internetových soudců. Stačil jediný snímek z…