Meghan Markle/ Zdroj: YouTube
Vévodkyně Meghan Markle ve svém novém podcastu s názvem Archetypes vyprávěla o své rodině a nejmladší dceři Lilibeth.
Meghan Markle/ Zdroj: YouTube
Meghan se podělila o to, že každé ráno připravuje snídani pro svého manžela Harryho a děti, syna Archieho a dceru Lilibeth.
Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: tsn.ua
Manželka britského prince uvedla, že se její dcera Lily už naučila chodit.
Začátkem dubna princ Harry řekl, že jejich dcera začala dělat první krůčky. Později v červnu, na oslavách platinového jubilea královny Alžběty II., královský pár odhalil novou portrétní fotografii své dcery.
Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: tsn.ua
Pak Meghan popsala své ráno doma v Montecitu: „Jsem si jistá, že čím starší děti budou, tím to bude chaotičtější.“ Vévodkyně přiznala, že princ Harry jí pomáhá s dětmi.
Meghan Markle/ Zdroj: tsn.ua
„Připravuji snídani pro všechny. Je to pro mě velmi důležité. Dělám to ráda,“ řekla. „Pro mě je to nejlepší způsob, jak začít nový den,“ dodala v rozhovoru magazín pro People.
Meghan Markle/ Zdroj: YouTube
PSALI JSME: MEGHAN MARKLE PROZRADILA, V ČEM SE OMEZILA BĚHEM ŽIVOTA VE VELKÉ BRITÁNII
PŘIPOMÍNÁME: JE ZNÁMO, JAKOU PŘEZDÍVKU KRÁL KAREL III. DAL MEGHAN MARKLE
Alena Šeredová už delší dobu sklízí obdiv za svou výraznou proměnu. Někdejší vicemiss a modelka…
To, čeho se fanoušci obávali, se nakonec potvrdilo. Ondřej a Daniela Brzobohatí už netvoří pár.…
Monika Bagárová znovu ukázala, že rodina pro ni znamená úplně všechno. Zpěvačka při příležitosti Dne…
Herečka Sára Donutilová se rozhodla pro velmi otevřenou zpověď, která zasáhla tisíce lidí. Na sociálních…
Agáta Hanychová znovu dokázala, že se nebojí otevírat ani témata, která by většina celebrit raději…
Marie Růžičková patří mezi ženy, které dokážou na sociálních sítích vyvolat reakce téměř pokaždé, když…