Categories: Zprávy

Nejčestnější a nejspolehlivější muži podle znamení zvěrokruhu

Aby lidé nebyli zklamáni, je lepší se seznámit s jejich znamením zvěrokruhu. Pro vás jsme připravili muže, kteří budou v rodinném životě spolehliví a pečliví.

Zdroj: poshepky.com

Beran

Zdroj: cz.pinterest.com

Muži tohoto znamení zvěrokruhu jsou velmi spolehliví. Je pravda že vstupovat do společného života nebo tvořit rodinu s nimi je třeba už ve starším věku, když už se dostatečně zabavili. Berani jsou nejen jen dobří muži, ale také skvělí přátelé. Nikdy vám neřeknou něco za zády, ale jsou vždy upřímní a neskrývají své vlastní emoce. Berani jsou také smyslní a jemní s milovanými a vždy přijdou na pomoc.

Rak

Zdroj: cz.pinterest.com

Raci jsou smyslní a nejvěrnější muži ze všech znamení zvěrokruhu. Raci zbožňují jasné a krásné ženy, takže jejich žena musí mít krásný vzhled. Místo toho budou vždy podporovat a nikdy nebudou dávat důvod pochybovat o sobě. Je to znamení zvěrokruhu, které nikdy nebude hledat vztah na straně. Láska je smyslem jejich života, pro který jsou ochotni udělat cokoliv.

Panna

Zdroj: cz.pinterest.com

Tito muži zřídka projevují své emoce. Vždy chtějí chránit svou ženu před vlastními problémy a zkušenostmi. Jsou to věrné znamení, milují svou polovičku a jsou pro ni připraveni na všechno. Mohou se někdy urazit, ale netrvá to dlouho. Jsou to spolehliví muži, na které se vždy můžete spolehnout. Jsou to lidé, kteří vždy jako první běží na pomoc.

Štír

Zdroj: cz.pinterest.com

Štíři nikdy nebudou lhát o svých pocitech. Jsou to vášnivé povahy, které nikdy nevymyslí falešné pocity. Jsou plně věnovány partnerovi. Pokud je to skutečná láska, pak vztah se Štíři musí být šťastný. Je to ale žárlivé znamení zvěrokruhu, ale astrologové poznamenávají, že pokud nejsou provokováni, nebudou obtěžováni neustálými kontrolami.

Kozoroh

Zdroj: cz.pinterest.com

Kozorožci jsou racionální a logické znamení zvěrokruhu. Manželkam Kozorohu občas může být velmi těžké, protože vůbec nevnímají kritiku, ale rádi zdůrazňují nedostatky ostatních. Rodina je oporou Kozoroha a smyslem života. Takový muž nikdy nebude hledat poměr na straně. Kozorožci jsou lidé bez špatných myšlenek v hlavě. Nechovají nedělají hloupisti, protože vědí, že všechno má své důsledky.

Souhlasíte s tímto popisem?

tetiana.hetsman@gmail.com

Recent Posts

Anička Slováčková ukázala vzácnou věc, kterou zdědila po prababičce: má ovšem jednu vadu

Anička Slováčková ukázala vzácný rodinný klenot. Jedná se o kuchařku její prababičky, která vnikla ještě…

40 minutami ago

Pes ležel u silnice bez známek života několik dní: „Nedotýkejte se ho,“ křičeli lidé

"Nedotýkejte se ho!" křičeli lidé, když dívka při pohledu do očí ubohého zvířete pochopila, že…

1 hodinou ago

Babiš žádá lidi o dodržování bezpečnostních pravidel, protože ministr Blatný je velmi přísný: premiér uvedl, kdy se rozhodne o otevření sjezdovek

Premiér Andrej Babiš vyzval v pořadu Rozstřel obyvatele, aby jsme si nepokazili situaci a nevrátili…

2 hodinami ago

Dominika Gottová prozradila jaké má plány do budoucna: stěžuje si, že nemá v Praze soukromí

Dominika Gottová se téměř před rokem rozhodla, že se chce se svým finským manželem Timem…

3 hodinami ago

WHO aktualizovala pokyny pro nošení roušek: Co se přesně změnilo

Světová zdravotnická organizace schválila rozhodnutí zpřísnit pravidla pro nošení roušek během pandemie COVID-19. Nyní se…

3 hodinami ago

Lovecký pes přinesl neobvyklou kořist. To, co držel v ústech, přimělo lovce plakat

Lovecký pes běžel do lesa a nevracel se dvě hodiny. To, co přinesl, šokovalo majitele…

9 hodinami ago