„Brutální útok na cvičitelku“: Veronika Žilková si postěžovala na své psy. Byla nucena volat o pomoc

Veronika Žilková se doma rozhodně nenudí. Herečka má fenu, které se před třemi měsíci narodila štěňata. To je ale nejen radost, ale i velká starost. Ve středu na svém Instagramu promluvila o jedné tragikomické situaci.

Herečka prozradila, že štěňata by už měla být u nových majitelů, ale od matky se odtrhnout nechtějí. Řekla ale, že v neděli už půjdou k majitelům, protože nechce, aby jí vše zničili.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Jejich matka je podle ní už zoufalá a schovává se na zahradě, protože štěňata chtějí, aby je dál kojila.

Navíc herečce neumožňují pořádně cvičit, když ji například tahali za vlasy nebo po ní skákali. „Brutální útok štěňat na cvičitelku,“ popsala situaci Veronika Žilková.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Byla nucena zavolat na ně jejich matku, aby jí pomohla. Přesto některá štěňata využila při cvičení. Stěžovala si také, že ji poškrábali v obličeji. Dalším problémem bylo, že se v její blízkosti jedno štěně vyčůralo.

Jejich otec je občas navštěvuje, ale vždycky počůrá závěsy. Jeho dcera už to také začala dělat. Proto musí herečka pořád prát závěsy. Ale doufá, že to všechno brzy skončí.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Navíc prozradila, že kvůli práci v divadle má modřiny a odřená zápěstí. „Měla jsem klaunské číslo, kdy žongluji se třemi notebooky,“ vysvětlila Veronika Žilková.

PSALI JSME: „ZVYKNOUT SE DÁ NA VŠECHNO“: LUCIE KŘÍŽKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM MUŽI ZA MŘÍŽEMI, DOUFÁ V ZÁZRAK

PŘIPOMÍNÁME: NEJSTYLOVĚJŠÍ PRVNÍ DÁMA: EVA PAVLOVÁ OKOUZLÍ SVÝM ŠARMEM

Share