Martina Pártlová po zásnubách oznámila, že svatba nebude: „Nenaženu ho do chomoutu“

Honza Dědek si před pár týdny pozval do své show zpěvačku Martinu Pártlovou a jejího partnera, hudebníka Josefa Vařeku. Muzikant požádal svou přítelkyni o ruku, bylo to nečekané a dojemné. Zpěvačka sice řekla ano, ale svatbu zatím neplánují, navíc Martina chce další zásnuby.

Moderátor Josefovi řekl, že by měl svou přítelkyni požádat o ruku.

Martina Pártlová / Zdroj: youtube.com

Hudebník se k tomu odhodlal, a tak si hned jeden ze svých prstenů sundal a požádal o ruku zpěvačku, se kterou má dceru Stellu.

Stalo se tak při natáčení pořadu 7 pádů Honzy Dědka a Martinu to zaskočilo. Zpěvačka řekla ano a všichni partnerům gratulovali.

Martina Pártlová a Josef Vařeka / Zdroj: youtube.com

Pártlová v pořadu Na kafeečko vysvětlila, že nikdo nečekal, že se na toto téma budou bavit, a tak k tomu prý Honza jejího přítele donutil a ona to „z leknutí přijala“.

Svatbu zatím pár neplánuje, zpěvačka chce, aby Josef vybral pořádný prstýnek, což by znamenalo další zásnuby.

Martina Pártlová / Zdroj: youtube.com

„Chci prsten, který vybere z lásky a s cílem mi ho skutečně navléct k zásnubám. Ne, že ho k tomu někdo donutí,“ řekla Martina Pártlová.

Miluje svého přítele a chce s ním být, ale to, co se stalo, bylo nečekané. „Mám mladého kluka, přece ho ještě nenaženu do chomoutu,“ dodala zpěvačka.

Martina Pártlová / Zdroj: tv.blesk.cz

Pár navíc zrušil romantickou dovolenou na Maledivách, ačkoli se na ni těšil. Vysvětlila, že nemohla odletět kvůli vyhřeznuté plotýnce.

PSALI JSME: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PO ROZVODU S BRZOBOHATÝM ROZKVETLA: „ELEGANCE, NOBLESA, KRÁSA“

PŘIPOMÍNÁME: ZAMILOVANÁ MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA UKÁZKOVÝM MUŽEM: „NEJVĚTŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ SRDCE“

Share