„Chtěl bych, aby se jmenoval Ježíš“: Vojtěch Kotek prozradil pohlaví dítěte a řekl, jaké pro něj chtěl vybrat jméno

Vojtěch Kotek se oženil před měsícem a půl, s manželkou Radanou za pár týdnů přivítají na svět své první dítě. Herec prozradil pohlaví dítěte a také řekl, jaké pro něj chtěl vybrat jméno. Píše o tom web Onlyu.cz.

Vojtěch Kotek / Zdroj: youtube.com

Vojtěch Kotek se 30. června oženil s přítelkyní Radanou. Partneři svatbu netajili, ale herec řekl, že novináře prostě „nepozval“. Vše proběhlo tak, jak si přáli, navíc ten den bylo skvělé počasí.

Na podzim se manželům narodí dítě a budoucí rodiče už pro něj vybírají jméno. V rozhovoru pro CNN Prima News prozradil, že to bude kluk.

Vojtěch Kotek / Zdroj: youtube.com

„Já jsem rozehrál takovou legraci, že bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš,“ řekl Kotek. Dodal, že by to mohlo dobře znít ve spojení s jeho příjmením.

V rozhovoru pro eXtra.cz také vtipkoval, že kdyby byl jeho syn muslim, zvolil by pro něj jméno Jemin. Ale protože má židovské kořeny, mohl by mít jméno Šman. Podle jeho manželky Radany oba mají podobný smysl pro humor.

Vojtěch Kotek / Zdroj: youtube.com

Oba partneři si přáli dítě. Už jsou manželé, takže jsou rádi, že jejich potomek bude vyrůstat v klasické rodině. Nyní se herec více věnuje hudbě, hraje v kapele Th!s. Dodal, že proto jejich syn nyní poslouchá rock’n’roll.

PSALI JSME: VEDLE ZPĚVAČKY LUCIE VONDRÁČKOVÉ SE OBJEVIL NOVÝ MUŽ: KDO TO JE A JAKÝ MAJÍ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: „JDE SE VEN“: KORDULA STROPNICKÁ V DOPROVODU AGÁTY VYRAZILA ZA ZÁBAVOU A UHRANULA OKOLÍ SVOU KRÁSOU

Share