Dcera Karla Gotta vyrostla do ještě větší krásy: jak dnes vypadá Charlotte Ella

Legendární zpěvák Karel Gott měl čtyři dcery. V poslední době se v médiích nejčastěji píše o jeho nejstarší dceři Dominice. Nedávno ale média napsala i o jeho dceři Charlottě Elle. Informuje o tom server Aha!

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: instagram.com

Karel Gott a jeho dcera Charlotte Ella nazpívali píseň Srdce nehasnou. Tato píseň byla velmi populární a fanouškům Slavíka se moc líbila.

Poté si mnoho lidí myslelo, že se stane zpěvačkou. Mistr si také myslel, že by se mohla stát skvělou zpěvačkou, protože je talentovaná.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: instagram.com

Pravděpodobně se ale ještě nerozhodla, zda chce jít ve stopách svého otce. Po rodičích zdědila to nejlepší, možná by se mohla stát i modelkou. Rozhodne se ale sama.

Charlotte Ella/ Zdroj: instagram

Nedávno zveřejnila na svém Instagramu několik nových fotografií. „Charlotte Elle to podle mě moc sluší, je vidět, že z ní bude krásná slečna. Líbí se mi její ležérní účes,“ uvedla pro Život v Česku stylista Kája Pavlíček.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: instagram.com

Zůstává však neznámé, jak by se k jejímu vzhledu vyjádřili její fanoušci. Důvodem je, že v komentářích nemohou nic napsat.

PSALI JSME: JAROMÍR SOUKUP UVEDL, ŽE FRANTIŠEK JANEČEK DOSTAL COVIDOVOU POMOC OD STÁTU, ALE POZDĚJI SE MU OMLUVIL: PRODUCENT VŠAK HODLÁ MILIARDÁŘE ZAŽALOVAT

PŘIPOMÍNÁME: „TO TAM KLIDNĚ NAPIŠTE“: JIŘINA BOHDALOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU S PODNIKATELEM

Share