Roman Skamene prozradil, jak vysoký pobírá důchod: chtěl by vydělat o něco více

Kdysi byl film Bony a klid velmi populární. Herec Roman Skamene hrál v tomto filmu pražského veksláka Bínyho. Mnoho diváků ho zná právě díky této roli. Za svůj život ale ztvárnil více než stovku různých rolí. Píše o tom portál Blesk.cz.

Herec už nějakou pořádnou roli dlouho nehrál, ale není z toho smutný a nestěžuje si. Nyní je mu 68 let a je velmi rád, že má dobré zdraví.

Roman Skamene / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov v minulosti začal kouřit a pak kouřil až 40 cigaret denně. Potom se rozhodl nahradit obyčejné cigarety elektronickými.

Dodal, že nyní nekouří méně než dříve, nicméně jeho plíce jsou ve výborném stavu. Podle něj byl i lékař překvapený výsledky jeho krevních testů.

Roman Skamene / Zdroj: youtube.com

Pokračoval a řekl, že v minulosti také dost pil, takže je nyní velmi spokojený, že nemá vážné zdravotní problémy. Navíc často hraje tenis, baví ho to.

Roman Skamene řekl, že teď se svou ženou tráví hodně času na chalupě. Tam mají hodně práce, takže tam také zůstává velmi aktivní.

Roman Skamene / Zdroj: youtube.com

Jistě by chtěl vydělat o něco více peněz, ale tvrdí, že s manželkou nejsou na mizině. Jsou důchodci, takže pobírají penzi.

„Beru 14 tisíc korun, a teď mi 350 přidali, takže skvělý,“ řekl s humorem pro Blesk.cz Roman Skamene.

PSALI JSME: DALIBOR JANDA PROMLUVIL, JAK SE VRACÍ DO FORMY PO VÁŽNÉ NEMOCI: DNES ZNÁMÝ ZPĚVÁK MŮŽE UJET NA ŠLAPACÍM KOLE AŽ 10 KILOMETRŮ

PŘIPOMÍNÁME: „TŘI GENERACE, ŽÁDNÉ FILTRY“: SARA SANDEVA ZVEŘEJNILA SPOLEČNOU FOTKU S MAMINKOU A BABIČKOU. HEREČKA VYSVĚTLILA, PROČ NECHCE ŽÍT V MAKEDONII

Share