„Nedělávám to často“: Ewa Farna v slzách požádala své fanoušky o pomoc

Ewa Farna to nedělá často, ale tentokrát se přesto rozhodla požádat fanoušky o pomoc. Přečetla příběh jedné mladé maminky, který ji upřímně dojal. 33etou Denisu zasáhla mrtvice, i když žena byla předtím naprosto zdravá. Zpěvačka žádá lidi, aby pomohli této ženě a její rodině.

„Nedělávám to často, ale prostě… přijde mi, že bychom si dneska mohli udělat den hezčí tím, že bychom společně pomohli,“ řekla ve svých stories na Instagramu Ewa Farna.

Ewa Farna / Zdroj: Instagram.com

Lidé ji často žádají, aby o jejich problému řekla svým fanouškům. Tentokrát byl ale případ trochu neobvyklý, protože se zpěvačka ztotožnila s jinou mladou maminkou.

Tato žena je jen o pár let starší než zpěvačka, má dvě děti. Byla zdravá, nekouřila ani nepila, přesto ji zasáhla mrtvice. Tento příběh Ewu Farnu šokoval.

Ewa Farna / Zdroj: Instagram.com

Loni v prosinci rodinu Maráškových postihla tragická událost. Denisa šla do fitnesscentra, ale domů užse nevrátila. Byla hospitalizována v Příbrami, poté byla převezena do Prahy.

Podstoupila operaci mozku, po které skončila v kómatu. Po dvou týdnech se z kómatu probrala. Poté bojovala i se zápalem plic.

Rodina Maráškových / Zdroj: lazsko.com

Žena teď není schopná sama dýchat, proto je napojena na umělou plicní ventilaci. Navíc nemluví a nemůže polykat. Její manžel žádá o finanční pomoc, peníze potřebuje na pokrytí nákladů za péči v nemocnici. Ewa Farna proto požádala fanoušky, aby té ženě přispěli.

PSALI JSME: DENISA CZINGELOVÁ Z MASTERCHEFA BOJUJE SE ZÁKEŘNOU NEMOCÍ: MÁ NÁDOR NA MOZKU

PŘIPOMÍNÁME: KORDULA SE NEVÍDALA S TATÍNKEM ROK: ŽILKOVÁ PROZRADILA, ŽE MARTIN STROPNICKÝ NEKOMUNIKUJE SE SVOU DCEROU

Share