76letá Obermaierová má obavy, že nebude moci platit za plyn: „Vánoční dárky vůbec nenakupuji, nemám na to čas“

Jaroslava Obermaierová nedávno prozradila, že už nebydlí v bytě v Praze a přestěhovala se do chaty. Do české metropole jezdí jen kvůli práci. Důvodem jejího stěhování je hospodářská a energetická krize. Herečka teď hodně pracuje, nemá ani čas na nákup dárků k vánocům. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Herečka vysvětlila, že už nemohla platit nájem, protože neměla dostatek finančních prostředků, zvedli jí činži a musela platit více než 11 tisíc Kč. Proto se přestěhovala z bytu v české metropoli na chalupu.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

Do hlavního města jezdí jen v případech, kdy tam má práci. Není to pohodlné, ale nyní v době krize jsou pro ni peníze důležitější.

76letá herečka by již mohla pobírat důchod a odpočívat, ale stále pracuje. Má obavy, že nebude moci v době krize platit za plyn, který potřebuje na chalupě.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

Za tři týdny bude herečka, stejně jako ostatní Češi, slavit Vánoce, ale na nákup dárků nemá čas. „Dárky vůbec nenakupuji, absolutně ne. To já vůbec neřeším, nemám na to totiž čas,“ řekla pro Život v Česku Jaroslava Obermaierová.

Vysvětlila, že vánoční svátky nejsou jejím nejoblíbenějším obdobím roku. Kromě toho v minulosti během svatků zemřela její matka.

Jaroslava Obermaierová / Zdroj: youtube.com

Podle ní dárky lidé kupují svým dětem, ale ona slaví s dospělými. „Už se těším, aby to bylo za námi a mohli bychom si říci, že jsme to ve zdraví přežili,“ dodala Jaroslava Obermaierová.

PSALI JSME: MONIKA BABIŠOVÁ PROZRADILA JAK BUDOU SLAVIT VÁNOCE: JAKÝM VÁNOČNÍM ZVYKŮM SE VYHÝBÁ

PŘIPOMÍNÁME: PAVLA TOMICOVÁ POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ VE SPOLEČNOSTI: HEREČKA UŽ NENÍ OSAMĚLÁ. KDO JI DOPROVODIL

Share