Dívka zvedla na ulici špinavé, vyčerpané kotě, ale když ho vzala k veterináři, slova odborníka ji velmi překvapila: Nebylo to obyčejné kotě

Aneta spěchala domů z práce, šla od autobusové zastávky a najednou uviděla na silnici kotě, které leželo a nehnulo se.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento příběh dívka sdílela na jednom ze zvířecích fór. Aneta chtěla zkontrolovat, zda je kotě naživu. Bylo tak špinavé a vychrtlé, že bylo strašidelné se ho dotknout. Dívka vzala větvičku a opatrně přemístila drobku z místa. Kotě se stěží pohnulo.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pak Aneta vzala sáček a zabalila chudáka, aby ho vzala a odnesla domů. Když dívka dorazila na místo, nevěděla, čím začít, ale rozhodla se zkusit nakrmit kotě. Dítě nemohlo ani otevřít ústa. Potom její manžel vzal injekční stříkačku a pomalu začal krmit mlékem koťátko.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Bylo škoda ho v první den umýt, protože bylo velmi slabé, kdo ví, jak vydrží koupání. Dívka mu položila nepotřebné věci a nechala ho samotného, ​​aby si mohlo odpočinout.

Následujícího dne se dívka rozhodla kotě rychle vykoupat, aby mu neublížila, protože bylo nutné vzít zvíře k veterináři. Poté Aneta zabalila koťátko do ručníku a držela ho v náručí, dokud nevyschlo.

Když ho dívka přivedla na veterinární kliniku, slova odborníka ji velmi překvapila. Nebylo to obyčejné kotě, ale bengálské.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Někdo ponechal čistokrevné koťátko osudu. Aneta byla velmi ráda, že se stala majitelkou skutečného plnokrevného kotě od bengálské kočky.

PSALI JSME: MILOVNÍCI ZVÍŘAT SE STĚŽUJÍ NA POLICII V HRADCI KRÁLOVÉ: STRÁŽNÍK NECHAL NEMOCNÉ KOŤÁTKO SVÉMU OSUDU

PŘIPOMÍNÁME: MALÉ KOŤÁTKO BYLO VYHOZENO DO VODY, ALE VYLEZLO NA KÁMEN A VOLALO O POMOC

Share