Proč se ji rozhodla opustit dcera: Ivana Jirešová otevřeně promluvila o svých chybách

Ivana Jirešová si teď uvědomuje, jaké chyby v minulosti udělala. Kdysi používala svou dceru jako prostředek v boji proti jejímu otci. Dcera se ji ale rozhodla opustit. Herečka prožila těžké životní období. Píše o tom web VipShow.cz.

Ivana Jirešová se kdysi provdala za novináře Ondřeje Höppnera, v roce 2004 se jim narodila dcera. Manželé se ale rozešli, načež se herečka rozhodla bojovat u soudu o jejich dceru, trvalo to deset let.

Ivana Jirešová / Zdroj: youtube.com

Když byly dceři 3 roky, byla odebrána matce exekučně. Ani teď nechápe, jak může existovat exekuce na dítě, pokud matka není alkoholička, nesvéprávná nebo něco podobného.

Podle serveru iDnes.cz žádala o pomoc dětská krizová centra, komunikovala se sociálními pracovníky, snažila se domluvit se svým bývalým partnerem. Ondřej Höppner na to ale podle ní nereagoval.

Novinář v minulosti vydal knihu Zpověď bulvární hyeny, ve které napsal i o své bývalé partnerce. Dle serveru Expres.cz ji označil jako „vypočítavou, zákeřnou a majetnickou mrchu, posedlou sexem“.

Poté se herečka rozhodla používat dceru jako prostředek v boji proti svému expartnerovi. Chtěla, aby soud omezil jeho rodičovská práva.

Bývalí manželé se měli usmířit jen krátce před smrtí novináře, který opustil tento svět v březnu 2021. Ondřej Höppner za ní přišel sám, už se necítil dobře.

„Všechno to pro mě bylo tak moc těžké, že už vím, že člověk nemůže žít s nenávistí. To bych všem doporučila, odpustit. Jinak člověk nikam nedojde,“ cituje Jirešovou server iDnes.cz.

Ivana Jirešová / Zdroj: youtube.com

Nyní její vztah s dítětem není ideální, dcera ji opustila, když jí bylo 17 let, rozhodla se žít s kamarády.

PSALI JSME: EVA DECASTELO SE UKÁZALA BEZ MAKE-UPU: JAK VYPADÁ NENALÍČENÁ MODELKA A MODERÁTORKA

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ SI UŽÍVÁ DOVOLENOU U MOŘE: ZPĚVAČKA UKÁZALA SVOU ŠTÍHLOU POSTAVU V PLAVKÁCH

Share