„Morálka, čest, noblesa“: Pekarová Adamová zveřejnila příspěvek na svém Instagramu a schytala vlnu kritiky

Nedávno zemřela britská královna Alžběta II. a spousta lidí si na ní zavzpomínala na sociálních sítích. Předsedkyně Poslanecké sněmovny a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová také zveřejnila příspěvek na svém Instagramu. Poté ji ale někteří lidé začali kritizovat.

Smrt britské královny byla podle ní obrovskou ztrátou pro celý svět. Šéfka Sněmovny napsala, že ji obdivovala. Život královny označila za fascinující.

Uživatelé sociální sítě pak začali Pekarovou Adamovou kritizovat. „Úctyhodné ženě královně Alžbětě nesaháte ne po kotníky, ale vůbec nikam,“ uvedla jedna žena.

Jiný uživatel jí poradil, aby královnu nejen obdivovala, ale také se snažila inspirovat její lidskostí a připomněl jí i její výrok o svetrech.

Další člověk jí řekl, že je pravým opakem, že pohrdá české občany a označil ji za arogantní. Přesto doufá, že šéfka dolní komory Parlamentu se nad sebou zamyslí a vydá se tím správným směrem.

Jeden uživatel dodal, že tento příspěvek byl krásně napsaný, ale nelíbí se mu, že to napsala předsedkyně Sněmovny, která radila spoluobčanům, aby si pletli svetry.

Markéta Pekarová Adamová zveřejnila i další příspěvky na Facebooku a Twitteru.

Lidé jí radili, aby si vzala příklad od Alžběty II. a aby začala diplomaticky mluvit se svými oponenty i s občany.

„Morálka, čest, noblesa. Přesně tohle, ty švadleno, nemáš!“ napsal další uživatel sociální sítě.

PSALI JSME: „JE JEDINÉ ŘEŠENÍ, JAK MŮŽEME TUTO KRIZI PŘEŽÍT“: JIŘÍ POSPÍŠIL PODĚKOVAL VLÁDĚ A PROZRADIL, CO POVAŽUJE ZA SPRÁVNÝ KROK

PŘIPOMÍNÁME: PREMIÉR FIALA VYRAZIL MEZI LIDI A SETKAL SE SE SVÝMI ODPŮRCI: JAK TO DOPADLO

Share