Obavy o zdraví Bohdalové: je stále v nemocnici, stará se o ni profesor Petr Neužil. Jak herečka na tom je

Jiřina Bohdalová je nyní v Nemocnici Na Homolce, kde strávila posledních několik týdnů. Nejprve onemocněla chřipkou, ale pak si stěžovala i na problémy se zády. Zlomený obratel je v jejím věku rozhodně nebezpečný pro její zdraví. O legendární herečku se nyní stará kardiolog, profesor Petr Neužil. Píše o tom server eXtra.cz s odvoláním na Blesk.cz.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

„Daří se jí zatím ne úplně dobře, ale nemá kardiologickou diagnózu, to můžu prozradit,“ řekl pro rádio Frekvence 1 Petr Neužil. Více o jejím zdravotním stavu nechtěl mluvit, protože neměl její svolení.

Před několika týdny herečka onemocněla chřipkou, necítila se dobře, takže musela do nemocnice. Ale pak se ukázalo, že má také zlomený obratel.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Jiřina Bohdalová zatím nechce svůj zdravotní stav komentovat. Pro server TN.cz uvedla, že nehodlá odpovídat na otázky a že fyzické problémy ovlivňují i duševní stav.

Koncem minulého měsíce si herečka stěžovala, že má problémy se zády. Pro Blesk.cz řekla, že nemůže se hýbat jako dříve, je pro ni těžké ohýbat páteř. Brala na to léky, ale tehdy jí to téměř nepomohlo.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

Doktoři jí radili, aby se šetřila. Mnoho jejích kolegů však chtělo, aby přišla na jejich akce a často to dělala. Možná to také ovlivnilo její zdravotní stav.

PSALI JSME: VÍTĚZEM MASTERCHEF SE STAL MARTIN PECINA: CO SLÍBIL FINALISTŮM A CO ROZHODNĚ NEBUDE DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: LINDA RYBOVÁ UŽ TÉMĚŘ 20 LET TVOŘÍ PÁR S DAVIDEM PRACHAŘEM, ALE BOJÍ SE ROZPADU VZTAHU: MÁ OBAVY, ŽE JEJÍ VZTAH MŮŽE OVLIVNIT HERECKÁ KOLEGYNĚ

Share