„11letá dívka se provdala za 62letého muže“ : Důvod tohoto rozhodnutí se dotýká každého

Svatba pro každou dívku je jedním z nejdůležitějších okamžiků jejího života. Tento triumf byl vždy považován za jednu z nejdůležitějších událostí v životě jakékoli osoby. Každý to však vnímá jinak.

Takže pro nevěstu a ženicha je svatba novým krokem v životě, k němuž muž a žena chodili docela dlouho.

Ale pro rodiče tento den přináší radost s lehkým nádechem smutku – koneckonců jejich děti si vytvořily vlastní rodinu, utekly z hnízda rodiče.

.

Jak ale čekají na tuto chvíli dospívání svých dětí, je obtížné popsat pocity našich matek a otců v této chvíli. Pamatuješ, jak to bylo? A kolik slz v době svatby jste viděli na jejich tvářích. Šťastné slzy …

Tento pohledný mladý muž Jim Zets, obyvatel Kalifornie, šťastný otec a dědeček, kteří věděli, jak a užívají si každý den. Myslel si, že to bude vždycky takové, ale strašlivá zpráva ho přiměla změnit názor.

.

Před 11 lety se stal nejšťastnějším otcem na světě, protože jeho krásná manželka Grace mu dala malou malou dceru! Neexistovalo žádné štěstí a Jim se rozhodl, že od toho dne bude žít jen pro své milované krásy!

Nehledal v nich duše. Brzy měli pár děti a dokonce i vnoučata. Podle příbuzných byl Jim vždy příkladným rodinným mužem. Josie byl Jimova nejmladší a milovaná dcera – když se dívka otočila o 10 let, přišel zármutek do rodiny Zetsů.

.

Během vyšetření na klinice byl Jim diagnostikován karcinom pankreatu 4. fáze. Muž pochopil, že nebude žít, aby viděl svatbu své dcery, přesto nechtěl nechat ujít tak významnou událost ve svém životě!

Proto přišel s originálním nápadem – hrát si se svou dcerou falešnou svatbu, zatímco on je stále schopen to udělat. Svatební obřad byl slavnostní a dotýkal se zároveň.

Pár dní před akcí muž objednal dort, prolamované šaty pro svou milovanou princeznu, květinové aranžmá a pozval své přátele na neobvyklou svatební hostinu.

.

Otec vedl svou dceru na improvizovaný oltář, kde na ně pastor čekal. Po sentimentální řeči řekl kněz – prohlašuji vás za otce a dceru! Podle těchto slov tekly slzy v krupobití i mezi muži, kteří se dříve drželi.

Toho dne bylo mnoho slz, ale mnoho úsměvu. Josie si bezpochyby bude pamatovat tento významný den po zbytek svého života! Krátce po obřadu Jim zemřel – za pár měsíců doslova vyhořel, ale jeho paměť bude žít navždy.

Share