Marek Eben prozradil, že několikrát uvažoval o rozchodu se svou ženou: co vyprávěl Karlu Šípovi

Hostem moderátora Karla Šípa v jeho Minišou na ČT byl známý moderátor Marek Eben. Vyprávěl Karlu Šípovi, že v minulosti dokonce několikrát uvažoval o rozchodu se svou ženou.

Karel Šíp zahájil dialog s velmi zajímavým tématem, a sice s tím, že Češi by chtěli v prezidentských volbách volit Marka Ebena, kdyby kandidoval. Jeho kolega však do politiky vůbec nehodlá vstoupit.

Karel Šíp / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že nemá odpovídající vzdělání a že nikdy nechtěl být politikem. Možná by to někomu mohlo být příjemné, že by ho chtěli vidět lidé na tak vysoké politické pozici, ale on to považuje za tvrdou práci a to nechce.

Část pořadu Marek Eben mluvil také o své manželce Markétě Fišerové. Jeho manželka byla herečkou, ale od roku 1986 je však upoutaná na invalidní vozík.

Marek Eben / Zdroj: tv.blesk.cz

Eben řekl, že jeho žena má naštěstí skvělý smysl pro humor, usnadňuje to život, jinak by celá situace mohla být mnohem horší.

Připomněl také, že Markéta Fišerová měla vše potřebné k tomu, aby se stala vynikající herečkou, osud se však vyvíjel jinak. Podle něj byla neuvěřitelně krásná a ani nevěděl, jestli dokáže takovou krásku udržet.

Markéta Fišerová ve filmu Třetí patro / Zdroj: Archiv Blesk.cz

Z tohoto důvodu podnikl několik pokusů o ukončení jejich vztahu, nicméně se mu to nepovedlo. Teď si však vzpomíná na ty chvíle a říká, že to byla taková žena, které nebylo možné odolat.

Marek Eben říká, že nejtěžší období jejich života bylo, když se jeho manželka ocitla na invalidním vozíku. Nyní to také není nic lehkého, nicméně je už mnohem lepší než tehdy.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

Podle něj mu Markéta Fišerová děkuje za péči tím, že je jeho největším kritikem. A je jí za to vděčný.

PSALI JSME: LÉKAŘI SE PODÍVALI NA ULTRAZVUK NASTÁVAJÍCÍ MATKY A ŘEKLI, ŽE PORODÍ 8 DĚTÍ: ALE MÝLILI SE, 37LETÁ ŽENA VYTVOŘILA SVĚTOVÝ REKORD

PŘIPOMÍNÁME: POD PARLAMENTEM DEMONSTRUJÍ STOVKY LIDÍ: HNUTÍ CHCÍPL PES UVEDLO, CO PO POSLANCÍCH POŽADUJE

Share