Nepovedená prezentace kandidátů ODS „Postavme Česko na nohy“: na internetu se šíří fotografie a videa, jak padají Čechy

Stejně jako ostatní strany ODS představovala své kandidáty do krajů a Senátu. Pro tuto záležitost vymysleli kreativní prezentaci.

Kandidáti měli složit z kusů polystyrenu ve tvarů českých krajů skládačku celé naše země. Když přišla na řadu Miroslava Němcová a přidala Prahu, polovina skládačky se rozpadla.

Zdroj: blesk.cz

Nyní se video prezentace stalo hitem na internetu.

ODS organizovalo prezentaci velkolepě v parku Grébovka. Nechybělo několik kamer a všechno běželo živě na sociálních sítích.

Zdroj: blesk.cz

Sloganem si strana zvolila „Postavme Česko na nohy!“. A tak kandidáti postupně začali dávat dohromady skládačku České republiky.

Nakonec Němcová měla doplnit poslední díl Prahu. Ze začátku jí to šlo špatně a musela trochu do toho zabouchat.

Zdroj: blesk.cz

Následně se ale přidala příroda a vítr polovinu Česka rozházel. Počasí nešetřilo ani senátora Martina Červíčka, který vystupoval pod silným deštěm.

Když prezentace pokračovala, kolegové rychle dali skládačku dohromady a dle slov místopředsedy ODS Martina Kupky postavili Česko znovu na nohy.

Zdroj: blesk.cz

Kupka bude kandidovat na hejtmana Středočeského kraje a tam už před časem prohlašoval, že postaví znovu to, co spadlo. Paradoxně se mu to stalo nyní během prezentace.

Zdroj: blesk.cz

Netrvalo to dlouho a video se začalo šířit internetem se satirickými komentáři. Jeden z uživatelů přidal popisek: „(Ne)postavme Česko na nohy! Jaká to krásná symbolika.“

Další srovnali polystyrenový model s tím, jak by mohla vláda ODS dopadnout.

Zdroj: blesk.cz

Někdo prohlašoval, že so tak stává, když do něčeho vleze Praha. Jsou ale rádi, že Morava a Slezsko to vždy ustojí.

Zdroj: blesk.cz

Němcová je již dlouho členkou ODS a kandidovat bude do Senátu v Praze 1. Podporu získala od TOP 09 a hnutí STAN. Soupeřit bude s Václavem Hamplem Robertem Veverkou.

Poslankyně dodává, že kandiduje do Senátu kvůli komunistům, na kterých je nyní vláda Andreje Babiše závislá.

Zdroj: blesk.cz

ODS a TOP 09 se shodli ne společné kandidatuře a jsou přesvědčení, že Němcová je jednou z nejvýraznějších a odvážnějších političek současnosti.

Share