„Přišel jsem o 180 tisíc korun“: smutný Jiří Krampol prozradil, co se mu stalo

Jiří Krampol se herectví věnoval většinu svého života. Fanoušci vědí, že umí hrát výborně. Není to však člověk, který umí podnikat a investovat. Herec přiznal, že před časem přišel o určitou částku a teď na to nechce myslet. Píše o tom server Expres.cz.

Herec nikdy předtím neinvestoval, ale někdo ho přemluvil, aby to udělal. Teď ho to však trochu mrzí, protože přišel o 180 tisíc Kč.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Pro seniora je to každopádně velká částka. Stalo se to před časem a i když o tom teď nechce přemýšlet, nezapomněl na to. Pokud by měl tyto peníze, určitě by mohl v tomto současném krizovém období trochu zlepšit svůj život.

 

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

„Peníze jsem dal do banky, kde mi říkali, že mi z toho půjdou úroky, a za dva roky jsem zjistil, že jsem přišel o 180 tisíc korun,“ řekl pro Expres.cz Jiří Krampol.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že ho přesvědčili, že to, do čeho investuje, nemůže zkrachovat. To nezkrachovalo, nicméně toto aktivum neustále zlevňovalo. Uvědomil si, že možná by musel čekat několik desetiletí, než by cena šla nahoru.

Cena aktiva se však nezvýšila. Nyní Jiří Krampol říká, že není podnikatel ani investor, takže se do toho nechce znovu plést.

Jiří Krampol a kapela Red Zone / Zdroj: expres.cz

Herec o tom promluvil na jedné akci, kde byl ve společnosti kapely Red Zone. Když s lidmi komunikoval, už si na tuto nešťastnou investici asi nevzpomínal.

Psali jsme:Nejstarší syn Leoše Mareše slaví sedmnáct let: Pozdrav od slavného otce

PSALI JSME: GABRIELA PARTYŠOVÁ UŽ NENÍ SAMA: KDO JE JEJÍM NOVÝM PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: FANOUŠCI JI MÁLEM NEPOZNALI: MARIKA GOMBITOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI A VYVOLALA SPEKULACE O PLASTICE

Share