„Probrečel jsem půl letu“: Jágr se rozpovídal, co ho silně dojalo

Slavný hokejista Jaromír Jágr promluvil o svém osobním životě a také o tom, jak například před zápasy chodil do kostela. Zmínil se i o sportovním příběhu, který ho silně dojal a vehnal slzy do očí. Píše o tom web isport.cz s odkazem na Radiožurnál.

Jágr přiznal, že mu víra silně v hokeji pomáhá a před každým zápasem chodí do kostela. „Beru víru, modlitby a kostel jako posilování duše,“ uvedl sportovec.

Jaromír Jágr/Zdroj: instagram.com

Džégr podotkl, že člověk musí dodržovat vyrovnanost v posilování svalů a těla s duchovní stránkou.

Hokejista dodává, že cítí rozdíl během zápasu, pokud mši vynechá. Je prý velmi citlivý na změny a považuje to za svou výhodu. Kromě toho Jaromír Jágr říká, že se nemodlí za vítězství, ale bere liturgii jako očištění duše a po mši se cítí mnohém lépe.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Naposledy Jágra silně dojal příběh hráče amerického fotbalu Kurta Warnera. O tomto sportovci byl natočen film, který si Jaromír pustil v letadle. „Probrečel jsem půl letu,“ uvedl hokejista a dodal, že Kurt Warner se během života dostal na dno a musel hodně dřít, aby dosáhl úspěchu. Nakonec se stal nejlepším fotbalistou.

Dominika Branišová a Jaromír Jágr/Zdroj: instagram.com

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu prozradil, že si nevybírá partnerky mezi modelkami či moderátorkami. Vždy se jedná o ženy, které se mu líbí. Jágr také považuje za pravou lásku jen tu, když partner dává víc, než dostává. „Láska znamená, že na to, co dostanu zpátky, nekoukám, ale jen dávám. To je láska,“ vysvětlil.

Nakonec Jágr řekl, že se kvůli lásce hokeje nevzdá a nemohl by být s člověkem, který po něm chce, aby se vzdal milované činnosti.

PSALI JSME: „NIKOHO LEPŠÍHO NEVIDÍM“: KDO ZE ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ PODPORUJE PETRA PAVLA JAKO KANDIDÁTA NA PREZIDENTA

PŘIPOMÍNÁME: TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ OBDOBÍ PAVLY TOMICOVÉ: O KOHO SE HEREČKA NYNÍ MŮŽE OPŘÍT

Share