„S důchodem vyjdu výborně první tři dny“: Zuzana Bubílková prozradila, jakou penzi dostává

Moderátorka Zuzana Bubílková oslavila již 70. narozeniny, ale stále je plná života a pracuj naplno. Nyní promluvila o aktuální inflaci, politické situaci a také změnách ve společnosti. Je totiž přesvědčená, že je dobré, když několik generací žije pohromadě a každý se nesnaží žít sám. Píše o tom web ceskeduchody.cz.

Publicistka říká, že v poslední době jí byl valorizován důchod a teď od státu dostává 14 000 korun měsíčně. Je to ale podle ní málo, protože vše rychle zdražuje. „S důchodem vyjdu výborně první tři dny,“ tvrdí Bubílková, která si ale prý nestěžuje a stále pracuje.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Moderátorka plánovala jít do důchodu a věnovat se sama sobě. Když ale zjistila, jakou penzi bude dostávat, pochopila, že to tak nebude. Nechtěla proto být v kategorii důchodců a rozhodla se znovu hledat práci a ihned několik redakcí jí odpověděli, že o ni mají zájem.

Bubílková hlavně nechce zůstávat doma sama a naopak si přeje být stále mezi mladými lidmi. Publicistka dodává, že nyní je chybou, že se generace často nepromíchávají a každý chce být sám. To prý není dobré k vývoji populace.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Kvůli zdražování Zuzana Bubílková omezila nakupování a týká se to například oblečení. Moderátorka podotkla, že nyní mnohém více lidí nakupuje potraviny ve slevě.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Bubílková podotkla, že politická situace nikdy nebude ideální. Do politiky ale nechce, protože nemůže ručit za někoho dalšího. Pak se může stát nějaký průšvih a svezou se všichni.

PSALI JSME: „PŘEMÝŠLELA JSEM A PŘEMÝŠLELA A KONEČNĚ SE ROZHODLA“: TEREZA HLŮŠKOVÁ PROMLUVILA O BUDOUCÍ KNIZE A UŽ UVEDLA NĚJAKÉ DETAILY

PŘIPOMÍNÁME: “TO MI CHYBÍ“: ZORKA HEJDOVÁ JIŽ MÁ TĚHOTENSKÁ KILA PRYČ. PROZRADILA, CO VYŘADILA ZE SVÉHO JÍDELNÍČKU

Share