Spolu jsou už 13 let: Barbora Štěpánová se po delší době ukázala ve společnosti s manželem

Herečka a moderátorka Barbora Štěpánová ztvárnila mnoho rolí, hrála například v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Diváci ji znají i díky roli Bedřišky z Básníků. Jejím manželem je hudebník Miroslav Barabáš, který v minulosti hrál s Ivanem Hlasem nebo se skupinou J.A.R. Manželé se málokdy objeví na veřejnosti společně, ale nedávno udělali výjimku. Píše o tom web Onlyu.cz.

Manželský pár přišel do divadla Ungelt na premiéru dramatické komedie Staří mistři. Partneři velmi zřídka chodí na nějaké akce společně.

Barbora Štěpánová / Zdroj: youtube.com

Ten den měla herečka na sobě krásné šedé šaty i čelenku s výraznou mašlí. Vypadala skvěle, slušelo jí to.

Partneři se vzali v roce 2009. Ale ještě předtím spolu žili 14 let. Dá se říci, že Barbora Štěpánová a Miroslav Barabáš tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Barbora Štěpánová / Zdroj: youtube.com

Ve filmech herečka často vypadá jako žena, která má mnoho kamarádů a ráda komunikuje s mnoha lidmi. Ve skutečnosti je však úplně jiná žena.

V pořadu Moje místa řekla, že si myslí, že není mezi lidmi oblíbená, ale nehodlá nic měnit. Vysvětlila, že lidé často předstírají a kvůli tomu mezi nimi dochází k nedorozuměním. Podle svých slov prý nemá ani žádné kamarádky.

Barbora Štěpánová a Miroslav Barabáš / Zdroj: Profimedia, CNC

Dodala, že ji nikdo vlastně nezná. Její manžel o ní ví víc než ostatní lidé, ale ani on neví všechno.

Přiznala také, že jejich vztah se vyvíjel velmi rychle. „S manželem jsme skončili hned první den v posteli. Ale to neznamená, že jsme se dlouho nedobývali. Jsem ráda, že nám to vyšlo,“ řekla Barbora Štěpánová.

PSALI JSME: KROMĚ ROZVODU IVETA VÍTOVÁ MÁ ŘEŠIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA POPRVÉ VYSTOUPIL PO ODCHODU MANŽELKY: JAKOU PÍSEŇ ZAZPÍVAL HANĚ ZAGOROVÉ

Share