Když si nevěsta všimla šaty budoucí tchyně, pochopila, že ona syna jen tak nevzdá

Matka snoubence z Jižní Ameriky čelila kritice v komunitě That’s It, i’m Wedding Shaming na sociální síti Facebook. Důvodem bylo to, že jedna z hostů na svatbě zveřejnila snímek z veselky, který překvapil čtenáře.

Pár/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

„Bylo to v místních novinách, kde se bohatí rádi chlubí svými drahými večírky. Pak někdo přidal podpis k obrázku: „Když tě tchyně nenávidí.“ Snímek také zveřejnili v místní facebookové skupině organizaci svateb,“ napsala žena, která příspěvek zveřejnila.

Svatba/Zdroj: medialeaks.ru

Podpisek u příspěvku je naprosto opodstatněný, když si pozorně svatební snímek prohlédněte. Uprostřed snímku stojí snoubenec v obleku a vedle něj se usmívají jeho maminka a snoubenka.

Žena/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Pochopit kdo z dvou žen je kdo není tak snadné, protože budoucí tchyně si na svatbu oblekla skoro stejné šaty jako snoubenka. Šaty obou žen vypadají jako svatební.

Žena/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Zjistilo se, že nevěsta s závojem stojí na fotce vlevo a tchyně vpravo. Vedle snoubenky je vidět i další ženu, její matku, která je evidentně nespokojená s situaci.

Svatba/Zdroj: medialeaks.ru

Na sociální síti byla matka snoubence kritizována za svůj výběr šatů. Takovém způsobem ponížila choť svého syna.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ ZACHRÁNIL DÍTĚ A HNED HO VZAL DO NEMOCNICE: PO 20 LETECH MU NĚKDO ZAKLEPAL NA DVEŘE A UVIDĚL KRÁSNOU DÍVKU

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL MALÉ STVOŘENÍ V PYTLI S HNOJIVY A OSMĚLIL SE HO VYCHOVAT: JAK VYPADÁ TEĎ

Share