Upřímná zpověď Kláry Trojanové po krachu manželství: „To nikam nevede“

Klára Pollertová-Trojanová nerada mluví o svém soukromí, ale pro svého nejstaršího syna Františka, který pracuje jako redaktor, udělala výjimku. Herečka promluvila o smrti rodičů, výchově dětí a krachu manželství. Píše o tom server Blesk.cz s odkazem na časopis Vital.

Pollertová-Trojanová prozradila, že vždycky všechno plánovala, ale pak si uvědomila, že některé věci se naplánovat nedají, a tak to nechala trochu plynout.

Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: youtube.com

Po třiceti letech manželství se loni rozešla s Ivanem Trojanem, poté se přestěhovala do svého bytu na Smíchově.

Koncem loňského roku se manželé sešli u notáře, mluvili o majetku a péči o dva nejmladší syny, a to o 14letého Antonína a 11letého Václava.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Klára velmi často pomáhá lidem, a proto se o sebe nestará, nyní chápe, že to není dobré, že „to nikam nevede a je to ubíjející“.

Svou současnou životní fázi nazývá zajímavou a je vděčná za nedávné změny, i když to nebylo jednoduché.

Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: youtube.com

Pracuje také pro Nadaci rodiny Vlčkových, věnuje se paliativní péči a tam viděla děti, které umíraly.

„Přístup Vlčkových je, že na každé chvilce záleží a že i smrt může být hezká, veselá, že patří k životu,“ řekla Pollertová-Trojanová pro časopis Vital.

Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: youtube.com

Herečka se také starala o své rodiče, byla s nimi až do jejich konce. V minulosti považovala smrt za tragédii, ale po smrti rodičů si uvědomila, že to tak není, že to prostě přijde.

Čtyřnásobná maminka věnovala hodně času svým synům, ale teď se chce vrátit do práce. Až bude její nejmladší syn starší, chce začít znovu zkoušet, chce hrát v divadle a před kamerou.

Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho by se chtěla věnovat i zpěvu.

Klára Pollertová-Trojanová promluvila i o výchově dětí, na své dva nejstarší syny křičela více než na jejich mladší bratry.

Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila to tím, že před dvaceti lety brala prášky na depresi, byla hodně unavená, kromě toho musela tvrdě pracovat, byla hodně zaneprázdněná. To už je ale minulost a teď doufá, že se její život změní k lepšímu.

PSALI JSME: „MALÝ JAROMÍR S DUDLÍKEM“: AGÁTA HANYCHOVÁ SDÍLELA ZÁBAVNOU FOTKU SVÉ DCERY

PŘIPOMÍNÁME: REGINA RÁZLOVÁ DNES SLAVÍ 76. NAROZENINY: I PŘES NEMOC ZŮSTÁVÁ POZITIVNÍ

Share