V 55 letech vypadá jako holčička: Magda Malá prozradila svůj recept na mládí a krásu

Magda Malá je talentovaná zpěvačka. Navíc vypadá velmi mladě. Je jí 55 let, ale kdyby ji někdo viděl poprvé, určitě by si myslel, že je jí 30 let.

„Určitě za to mohou geny,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz Magda Malá. Zpěvačka také dodala, že se už dávno zbavila zlozvyků. Poslední cigaretu vykouřila před 21 lety, alkohol nepije už 5 let.

Vysvětlila, že chtěla být se svou kamarádkou solidární a přestala pít. Pak si uvědomila, že je možné žít bez alkoholu a takový život je krásný.

Navíc je velmi aktivní, hodně se hýbe, hodně chodí. Stará se o své zdraví, nicméně přiznává, že si nedovede představit, že by přestala jíst sladké.

Před časem se svým kamarádem Milanem Wenzlem uspořádala charitativní koncert pro Český národní registr dárců kostní dřeně. Wenzl sám nedávno onemocněl leukémií a také potřeboval kostní dřeň.

Zpěvačka proto věří, že pokud jejich akce přesvědčila alespoň jednoho člověka, aby daroval kostní dřeň, mělo by to obrovský smysl. Takové činy podle ní zachraňují životy.

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ BYLA ZACHRÁNĚNA V ITALSKÝCH HORÁCH: OBJEVILY SE INFORMACE, JAK JE NA TOM

PŘIPOMÍNÁME: „TO BYL ÚKOL ČÍSLO JEDNA“: ŽILKOVÁ PŘEKVAPILA VEŘEJNOST A PROZRADILA, JESTLI DCERA AGÁTA PLÁNOVALA DÍTĚ SE SOUKUPEM

Share