„Jedny z prvních, silných krásných zážitků “: Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové Anička Slováčková si po dlouhé léčbě užívá letní odpočinek

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové si může užívat léto. Dlouho čekala na léto, a to nejen kvůli dobrému počasí, ale i kvůli tomu, že svou léčbu rakoviny už bude mít za sebou. Tak si Anička Slováčková užila sluníčka a bavila se s přáteli.

Naštěstí se Anička Slováčková už zbavila svého hlavního problému – nádoru v prsu. Operace byla úspěšná a teď se cítí dobře.

Zdroj: Instagram

Léčba však ještě není u konce, podle ní ji čeká další fáze, ale naštěstí to bude mnohem jednodušší. Alespoň teď má čas na odpočinek.

Zdroj: Blesk / Czech News Center / Rusin

Na svém Instagramu zpěvačka a herečka zveřejnila fotografii, na které ukázala, jak tráví volný čas. Podobně se baví i mnozí další Češi.

Zdroj: Instagram

„Víkend strávený na raftu, pod stanem, se špekáčky, smažákem a hlavně skvělou bandou lidí“ pochlubila se Anička Slováčková.

Doufá, že příští rok si bude moci stejně dobře užít letní dny.

Zdroj: Instagram

Není divu, že má teď velkou radost. Několik měsíců předtím si nemohla dovolit nic podobného, protože dbát na své zdraví a nemohla si dovolit být nemocná.

Zdroj: Instagram

Pro dceru Felixe Slováčka a Dagmar Patrasovou to bylo opravdové štěstí. Byla ráda za tak dobré počasí a byla vděčná svým kamarádům.

S největší pravděpodobností to ale nebude poslední podobná dovolená letos v létě.

Zdroj: Instagram

Anička po tak dlouhé léčbě potřebuje podobný odpočinek a podobné zážitky, které jí sebraly hodně sil.

Share