“Chci žít nový život”: Dominika Gottová se pochlubila snímkem s novým mužem

44 léta Dominika Gottová má vždy stejný vkus na muže. Sdílela fotografii na internetu se svým novým mužem. Vypadá jako její bývalý Tolkki.

.

Dominika Gottová nějakou dobu bydlela se Šarlotu Rezkovou a její bývalém manželem Mirkem. Kvůli tomu nemohla se setkávat s muži doma.

Její vztah s mužem byl velmi špatný. Za několik měsíců se setkala se svým bývalým Timem Tolkki jenom třikrát. V té době měli dostatečně dobry kontakt.

.

Dcera legendárního zpěváka Karla Gotta sdílela v sociálních síti fotografii s Petrem Krejczym, který bydlí ve stejném místě, jako Dominika.

“Setkala jsem se po 25 letech se svým starým kamarádem Milanem Lokvencem”, – řekla Dominika, která ve dnešní době má spoustu času na setkávání s kamarády.

.

Kavárna, ve které pracovala Dominika je zavřena, kvůli karanténě a koronaviru, ale žena ještě nechce pro sebe najít nový vztah.

.

“Neplánují žádný vztah, a ani o něm nemyslela”, – řekla Gottová. Dominika v budoucnu bude mít velmi těžké rozloučení s finským muzikantem Tolkki, který proběhne v Finsku.

Dále jsme psali: „Tohle dítě si našlo nás a my budeme 4“ – Vendula Pizingerová čeká dítě

Share