Agáta Hanychová pozvala do show Holčičky svou 96letou babičku: jakou radu do života dala vnučce

Agáta Hanychová pozvala do své show Holčičky svou 96letou babičku. Mluvily o řádném životě, který by člověk měl žít. Podle její babičky je důležité, aby člověk neublížil ostatním lidem a aby si zachoval rovnou páteř. Píše o tom server eXtra.cz.

Její babička vypadala dobře a v pořadu své vnučky mluvila o řádném životě. Nejprve však upozornila na výstřih své vnučky, který podle jejího názoru byl velký.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Pak promluvila o lidském chování. „Lidé by se měli chovat tak, aby si za každého ohledu a režimu zachovali rovnou páteř. Měli by být féroví a nikomu, ani zvířeti, neubližovat,“ řekla babička Agáty Hanychové.

Pak dodala, že vychovala vnučku tak, aby nikomu neubližovala. Zdá se však, že influencerka a moderátorka někdy zapomíná na rady své babičky.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Diváci si například pamatují, jak nedávno promluvila o herečce Jitce Čvančarové a operním pěvci Štefanu Margitovi. Herečku označila za obtloustlou paní a dodala, že nechápe, proč letos nepřijela do Karlových Varů a neukázala „kozy a špeky“.

Jitka Čvančarová poté reagovala neobvyklým způsobem, popřála všem dětem na světě, aby měly takové mámy, na které by mohly být pyšné.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Agáta Hanychová se pak za své výroky omluvila, omluvu zveřejnila na svém Instagramu.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ SE VYSMÁLA SOUKUPOVI: JAKOU PŘEZDÍVKU OD SVÉ PŘÍTELKYNĚ MODERÁTOR DOSTAL

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ VONDRÁČEK JE PODEZŘELÝ, ŽE PRÝ CHTĚL POŠKODIT SVOU SESTRU HELENU VONDRÁČKOVOU: JAK NA TO ZPĚVAČKA REAGOVALA

Share