Anna Slováčková oznámila fanouškům smutnou zprávu: nečekaně přerušuje kariéru

Anna Julie Slováčková přijala pozvání do zábavní show Inkognito. Zpěvačka a herečka prozradila, o jaké profesi jako dítě snila a promluvila o svých plánech. Své fanoušky ale nepotěšila. Píše o tom web Ženy.iPrima.cz.

Anna Slováčková v rozhovoru pro CNN Prima News řekla, že když byla dítě, chtěla se stát veterinářkou, malířkou nebo spisovatelkou.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

To se však nestalo a nyní se věnuje hudbě, zpěvu a herectví.

Před pár týdny začal školní rok a spousta studentů zamířila do tříd. Zpěvačka proto promluvila i o svých studentských letech.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

„Na základní škole jsem byla strašná studentka,“ prozradila Slováčková. Na střední škole se to podle ní trochu zlepšilo.

V minulosti například dostala poznámku, protože běžela na oběd a porušovala pravidla.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Prvního září vystoupila na své základní škole, což dělá každý rok. S paní ředitelkou má pěkný vztah, občas spolu mohou poobědvat.

Prozradila i své pracovní plány. Brzy pokřtí nové album s názvem Osudová. Kromě toho ale fanouškům oznámila i trochu smutnou zprávu.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

„Řekla jsem si, že si dám trošku pauzu v hudební tvorbě a od stresu. Potřebuji si odpočinout, abych získala vítr do plachet,“ řekla Anna Slováčková.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ JEN 3 TÝDNY PO ROZCHODU PŘEKVAPILA ODHALENÍM: „JSEM ZADANÁ. MÁM KLUKA“

PŘIPOMÍNÁME: IGOR BAREŠ BYL ODVEZEN DO NEMOCNICE: KOLEGOVÉ O NĚJ MĚLI STRACH KVŮLI PODEZŘENÍ NA MRTVICI

Share