Oblíbená herečka Dana Syslová oslavila 77. narozeniny: „Když už člověk přežije všechny ty věci a chce žít dál, dojde k nějakému zklidnění“

Před týdnem Dana Syslová oslavila 77. narozeniny. Zahrála si v mnoha českých filmech a pohádkách. Před časem hrála v seriálech Ulice a Sestřičky. Je stále velmi aktivní. V minulosti ale herečka prožila několik těžkých období. Píše o tom server Onlyu.cz.

Dana Syslová / Zdroj: youtube.com

Když byla dítě, žila pouze s matkou, svého otce nikdy neviděla. Potom se ho pokusila vyhledat, ale to se jí nepodařilo.

Jejím manželem byl herec Vlastimil Hašek, který byl o 17 let starší než ona. Manželé se často hádali, podle ní byl Vlastimil cholerik.

Dana Syslová / Zdroj: youtube.com

Herečka ho milovala, takže mu často odpouštěla všechno. Více než 20 let byli spolu, ale v roce 1992 herec zemřel. Měl prý problémy se srdcem.

Jeho smrt byla pro ni velkou ranou. Manželé měli dva syny. Po smrti manžela došlo k další tragédii, její syn Jiří spáchal sebevraždu, oběsil se. Bylo mu pouhých 25 let.

Dana Syslová / Zdroj: youtube.com

Dana Syslová později prozradila, že Jiří měl psychické problémy a trpěl depresemi. Herečka přišla o dva nejdůležitější muže. Přežila však toto těžké životní období.

Ale pak jí lékaři diagnostikovali rakovinu, bojovala se zákeřnou nemocí sama. Tento boj vyhrála. Lze říci, že poté se stala silnou ženou.

Dana Syslová / Zdroj: youtube.com

„Když už člověk přežije všechny ty věci a chce žít dál, dojde k nějakému zklidnění a harmonii,“ řekla nedávno v rozhovoru pro iDnes.cz Dana Syslová. Nyní je klidná i díky numerologii, věří, že se jí už nic nestane.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ A RADEK FILIPI: „LIDI, KTEŘÍ SE MAJÍ POTKAT, SE PROSTĚ POTKAJÍ“.CO PROZRADILA O VZTAHU S O SEDMNÁCT LET MLADŠÍM PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: IVETA VÍTOVÁ MÁ ZA SEBOU HRŮZNOU NOC: DO JEJÍHO DOMU SE POKOUŠEJÍ VLOUPAT LUPIČI

Share