„Bydlíte v mém bytě, takže mám právo pojmenovat svého vnuka, jak chci,“ tvrdí tchyně

„Moje tchýně nedávno uvedla, že si jméno pro vnuka vybere ona, protože bydlíme v jejím bytě a má na to právo,“ začala vyprávět svůj příběh Hanka.

Muž a žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

„Bydlíme v bytě tchyně, zatímco si spoříme na svůj byt. Když nám to nabídla, abychom s ní bydleli, byla jsem šťastná. Myslela jsem si, že je to ideální příležitost, jak ušetřit.

Dva roky jsme žili v klidu a šetřili peníze. Pak jsem otěhotněla. Tchyně se velmi těšila na vnoučátko.

Babička/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Do osmého měsíce těhotenství bylo vše v pořádku. Pokračovali jsme v práci, pak jsme koupili kočárek a vše ostatní, co dítě potřebuje.

Potom jsme si začali vybírat jméno pro chlapečka. Pak manželova matka uvedla, že má právo pojmenovat vnuka, jak chce, protože bydlíme v jejím bytě. Dostali jsme se s manželem do slepé uličky.

Matka a dítě/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Tchyně začala trvat na tom, že jméno Pavel je nádherné a že je třeba tak pojmenovat vnuka. Manžel jí připomněl, že jsme rodiče. Ona je ale přesvědčena, že je to nejlepší jméno. Nejsme ale na to připraveni.

Dítě/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Manžel říká, že i kdybychom syna pojmenovali jinak, tak se na nás maminka bude zlobit. Nevím, co s tím mám dělat. Jsem unavená a vystresovaná,“ uvedla žena.

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: Top 20: Neuvěřitelné změny žen po rozhodnutí o změně účesu

PŘIPOMÍNÁME: Jsou tam fráze od každého z nás: Jaké věci byste nikdy neměli říkat svým dětem

Share