42letá matka si myslela, že čeká trojčata: Ale během porodu lékaři byli velmi překvapeni

Kimberly Fugat je naprosto normální žena. Když se šťastně vdala a brzy se manželům narodila dcera.

Ale ve věku 42 let se Kimberley dozvěděla to, co se v jejím věku pro mnohé zdá neuvěřitelné: žena je na 13 týdnů těhotenství.

Zdroj: zyttia.org

Zpráva se stala pro rodinu, a zejména pro manžela Craiga, velkým překvapením, které se ukázalo, že nebylo zdaleka poslední. Kimberly čekala trojčata.

Manželé nepřemýšleli ani o druhém dítěti, a tak je zpráva o trojici hluboce šokovala. Craig se staral zejména o věk své ženy.

Jakkoli to tak bývá, pár začal přípravu na příchod nových rodinných příslušníků.

Děti se asi také nemohly dočkat, až se dostanou do nového domova – rozhodly se totiž objevit po šesti měsících těhotenství.

Porod naštěstí proběhl úspěšně: lékaři trojčata vytáhli cela a zdravá, když ale najednou lékař zakřičel – „Vidím ještě nohy!“.

Zdroj: zyttia.org

Jak říká Kimberly ona v ten okamžik zakřičela „NE!“.

„Když se nad tím zamyslíme, všechno se zdá neuvěřitelné a mění celý náš život,“ vypráví s úsměvem maminka. „Snažila jsem se si na to postupně zvykat. Vím, že všechno bude v pořádku.“

Když se zdálo, že všechny nepravděpodobné události skončí, Fugatova rodina očekávala další neuvěřitelnou zprávu.

Malé děti se ukázaly být monozygotní dvojčata. Šance na podobný případ je 1 na 13000000 – lidé jsou častěji zasaženi bleskem …

Doktor James Beaufil nevěřil tomu, co se stalo: „Byl jsem prostě zmatený … Kolegyně mi o tom řekla. Myslel jsem, že si ze mě dělá srandu! „

Zdroj: zyttia.org

Předčasně narozené holčičky musely nějakou dobu zůstat v nemocnici. Po několika týdnech byli propuštěni domů, kde je konečně potkala starší sestra.

Kimberly si mezitím opět naplno užívala roli matky:

Zdroj: zyttia.org

„Každé ráno se probudím, vidím jejich úsměvy, slyším jejich první zvuky – radost mě prostě přepalňuje! Tyto děti se staly pro mě největším překvapením v životě a teď si bez nich nedokážu představit svou existenci! „

Kimberly nyní považuje své čtyřčata za neuvěřitelný zvrat osudu, bez kterého už její život nebyl tak slunný.

To nejlepší se stane nečekaně, což dokazuje příběh rodiny Fugat.

Zdroj: zyttia.org

 

Share