Dagmar Havlová slaví dnes 70. narozeniny: „Já nemám nikdy v životě nic zadarmo, nikdy“

Dagmar Havlová-Veškrnová se narodila 22. března 1953 v Brně. Herečka a bývalá první dáma dnes slaví 70. narozeniny. K oslavě vznikl dokument, při příležitosti jubilea jej budou moci fanoušci sledovat ve středu večer na CNN Prima News.

Server Ženy.iPrima.cz píše, že diváci se dozvědí zajímavá fakta o jejím životě, jako je dětství, studium, její herecká kariéra, jak hrála v divadle a ve filmech.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Autoři filmu i samotná oslavenkyně budou mluvit i o osobnějších tématech, jako je první manželství, mateřství, role babičky nebo svatba s hlavou státu Václavem Havlem. Herečka zavzpomínala i na období, kdy se starala o prezidenta a na jeho odchod.

Když byla první dámou, její život byl náročný. „Já nemám nikdy v životě nic zadarmo, nikdy! Když mě provází štěstí, tak jde ruku v ruce s nějakým smutkem,“ prozradila Dagmar Havlová.

Dagmar Havlová / Zdroj: iDnes.tv

Ve filmu diváci uvidí, jak jí blahopřáli přátelé a kolegové a také prezident České republiky Petr Pavel i prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová.

Životní příběh oslavenkyně zpracovala redaktorka a její kamarádka Martina Jandová. „Nesmírně si vážíme její důvěry a jsem pyšná na to, že si pro takhle velký rozhovor vybrala právě mne,“ uvedla Jandová.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

CNN Prima News odvysílá dokument ve středu ve 20:10.

PSALI JSME: NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR V CELÉ REPUBLICE: SARA SANDEVA A JAKUB PRACHAŘ ODJELI Z ČESKA A ZVEŘEJNILI ZAMILOVANÉ FOTKY

PŘIPOMÍNÁME: „MRZÍ MĚ TO, OMLOUVÁM SE“: JAKUB ŽELEZNÝ SE PŘIZNAL, ŽE SE POHÁDAL SE STRÁŽNÍKY NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

Share