Dagmar Havlová zveřejnila své fotografie: „Jste čím dál krásnější,“ reagují fanoušci

Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová je na svých sociálních sítích poměrně aktivní. Fanouškům říká, co dělá, zveřejňuje své fotografie a někdy ukazuje místa, kde cestovala. Před pár dny zveřejnila několik takových snímků.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Dagmar Havlová se pochlubila krásnými fotografiemi, na kterých se usmívá. Je vidět, že vyrazila někam k moři. Bývalá první dáma však neprozradila, kde nyní odpočívá.

To místo, kde je teď, vypadá skvěle. Na Instagramu pouze napsala, že je „tam, kam zalétají její myšlenky“. „Máte překrásné myšlenky a velmi Vám to sluší,“ reagoval jeden její sledující.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Fanoušci nešetřili chválou, napsali spoustu komentářů. Mají ji rádi, proto jí říkají Sluníčko. „Jitřenko, to je krása,“ napsala její kolegyně, herečka Eva Holubová.

Bývalá první dáma měla na sobě oblečení žluté a zelené barvy. Bylo také vidět, že má dobrou náladu. „Tobě to tak sluší,“ okomentovala fotky další její kolegyně Tereza Brodská.

Dagmar Havlová / Zdroj: tv.blesk.cz

Dagmar Havlová v březnu oslaví 70. narozeniny, ale na svůj věk rozhodně nevypadá. „Vy jste asi čarodějka, jak to děláte, že jste čím dál krásnější? Vypadáte fantasticky,“ napsala jedna fanynka.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ VYRAZILA S PARTNEREM K MOŘI: ŠŤASTNÁ ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA FOTKAMI Z DOVOLENÉ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÁ JAKO NIKDY DŘÍVE: VLAĎKA ERBOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM VZHLEDEM. CO UDĚLALA SE SVÝMI RTY

Share