Dara Rolins pěje ódy na Nedvěda: „Luxusní je jeho duše a srdce a velkorysost“

Automobilka Porsche slaví výročí, před 75 lety její první model, Porsche 356 No.1 Roadster, získal povolení k provozu. Na akci dorazila Dara Rolins, která je milovnicí aut této značky. Zpěvačka v rozhovoru pro pořad ShowTime prozradila, co pro ni znamená luxus a promluvila také o vztahu se svým partnerem, fotbalistou Pavlem Nedvědem.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Dara Rolins se na oslavu výročí těšila, jelikož takové akce má ráda. V létě si chce odpočinout, ale také se bude připravovat na nahrávání nové desky.

Zpěvačka vlastní auto zmíněné značky a říká, že „poršáček“ byl vždy jejím snem. Byla šťastná, že mohla výročí oslavit s dalšími lidmi.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Navíc se tam konala dražba a každý si mohl koupit krásné outfity od módních návrhářek. Peníze byly věnovány nadačnímu fondu BeCharity. Dara vydražila oblek, i když to neplánovala. Rozhodla se ale udělat něco dobrého.

Když mluvila o luxusu, řekla, že pro ni je to její partner Pavel Nedvěd. „Luxusní je jeho duše a srdce a velkorysost,“ prohlásila v pořadu ShowTime Dara Rolins.

Pavel Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Označila ho za chytrého a laskavého chlapa. Velmi si váží toho, že Pavel všeho dosáhl vlastním přičiněním. Hrál fotbal a díky tomu si vydělával, Dara zpívala, to je její práce a tím se živí. To je podle jejího názoru spojuje.

Luxusem je pro ni i dcera Laura, její hudba a koncerty, svou práci miluje. Zmínila i některé povrchnější věci, jako kabelky, boty nebo auta.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Prozradila také, že v garáži jejího partnera jsou sporťáky a Pavel jezdí i v jejím autě teď. Přiznala ale, že teď auta řeší víc ona. „Já jsem jeho řidič, on moje slečna Daisy,“ zažertovala Rolins.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ SE POCHLUBILA SYNEM, KTERÝ SLAVÍ 6. NAROZENINY: „MILUJU TEBE NATHÁNKU. NEJVÍC NA SVĚTĚ“

PŘIPOMÍNÁME: „TO JSME SI VYSNILI“: JIŘÍ KORN PŘEKVAPIL NOVINKOU. POTĚŠÍ HLAVNĚ FANOUŠKY

Share