Dara Rolins vášnivě debatuje s fanoušky: „Jen jsem vám chtěla napsat, že chápu i beru na vědomí fakt, že se někomu líbím nenamalovaná, namalovaná jinak, méně, více, ale věřím, že v mém případě není reálné vyhovět každému“

Není žádnou velkou záhadou, že známí lidé musí počítat s tím, že jejích život sledují stovky, tisíce a možná i miliony fanoušků.

Zdroj:blesk.cz

Pokud se jedná o showbyznysu, je to poněkud možná i nejsložitější součásti života, osobní život se vždycky stane veřejným.

Zdroj:blesk.cz

Dara Roilins často prostřednictvím svých sociálních sítí komunikuje se svými fanoušky, často debatuje s nimi v komentářích a mimo jiné ukazuje fotky, jak vypadá nenalíčená.

„Jen jsem vám chtěla napsat, že chápu i beru na vědomí fakt, že se někomu líbím nenamalovaná, namalovaná jinak, méně, více, ale věřím, že stejně tak i vy chápete, že v mém případě není reálné vyhovět každému,“ napsala Dara Rolins, která si jistá, že není možné vyhovět každému.

Zdroj:blesk.cz

Zpěvačka se přiznala, že o to se ani nesnaží.

Zdroj:blesk.cz

Myslí si, že svět každé ženy je fascinující právě protože existuje možnost každý den se promenovat a udržovat okolí ve střehu.

Zdroj:blesk.cz

Po rozchodu s raperem Rytmusem je stále Dara samotná, nebo jen svou novou lásku pečlivě skrývá.

Zdroj:blesk.cz

Share