Valentýna Vojtková vyrostla do krásy: jak vypadá dcera Josefa Vojtka a Sabiny Laurinové

Herečka Sabina Laurinová a rockový zpěvák Josef Vojtek kdysi tvořili pár a před dvaceti lety se jim narodila dcera Valentýna. Vyrostla do krásy a navíc se mladá slečna rozhodla jít ve stopách rodičů. Píše o tom portál Onlyu.cz.

Herečka pro Super.cz prozradila, že teď se její dcera studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka, sama se rozhodla, že chce studovat tuto školu. Dcera je podle ní spokojená, ale dodala, že její budoucnost je na ní.

Josef Vojtek / Zdroj: youtube.com

Sabina Laurinová nebyla moc šťastná, že se Valentýna rozhodla jít v jejích šlépějích. Na druhou stranu se ji ale nesnažila odradit. Ví, že když se člověku něco líbí, tak to bude dělat.

Valentýna však nechce, aby o ní lidé mluvili jen jako o dceři dvou slavných rodičů. Proto chce jít vlastní cestou, a tak si naposledy hrála s maminkou ve věku asi 10 let.

Sabina Laurinová / Zdroj: youtube.com

Laurinová ale pro Blesk.cz řekla, že by si jednou ráda zahrála s dcerou a doufá, že dcera jednou zazpívá i se svým otcem. Dodala, že dcera zdědila po tatínkovi specifický humor.

Otec by také rád jednou zazpíval s dcerou. „Klidně, proč ne, ale až dostuduje,“ řekl Josef Vojtek.

Valentýna Vojtková / Zdroj: instagram.com

Valentýna Vojtková už hrála v seriálu Sestřičky, kde ztvárnila roli biatlonistky. Mladou herečku na Instagramu sleduje už téměř 4,5 tisíce lidí.

Nedávno ukázala i svůj nový účes, teď má ofinu. Na fotografii je vidět, že Valentýna zdědila rysy po obou rodičích.

PSALI JSME: DAVID GRÁNSKÝ ODVEZL MANŽELKU SE SYNEM Z PORODNICE DOMŮ: HEREC ZAŘÍDIL PRO DÍTĚ KRÁSNÝ POKOJÍČEK

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ EVA BUREŠOVÁ UKÁZALA DOJEMNOU FOTKU S PŘEMKEM FOREJTEM: ZPĚVAČKA PROZRADILA, CO NA PARTNEROVI OBDIVUJE

Share