Vyrostla do krásy a vypadá jako Julia Roberts: dcera Mahuleny Bočanové oslavila 21. narozeniny. Milující maminka ukázala její fotky

Herečka Mahulena Bočanová má dceru Marinu, která před pár dny oslavila 21. narozeniny. Vyrostla do krásy a vypadá nádherně. Taková kráska by se určitě mohla stát modelkou. Milující maminka pro ni chystá narozeninovou oslavu. Píše o tom server eXtra.cz.

Mahulena Bočanová dceru vychovávala sama. Pro ni to bylo těžší než pro ostatní matky samoživitelky, protože Marina trpí lehčí formou autismu a epilepsií.

Mahulena Bočanová / Zdroj: youtube.com

Krásná blondýnka měla před pár dny narozeniny. Teď je maminka s dcerou na Kypru, takže slavit budou už v září, kdy se vrátí do Česka. Chystá oslavu na zahradě, stejně jako v minulých letech.

„Mári si vždy nejvíc přeje vystoupení Myšky Týnky a sem Báru (Bára Ládrová Diskotačení) fakt nedostanu, i když ona je skoro anděl,“ řekla pro eXtra.cz Mahulena Bočanová.

Mahulena Bočanová / Zdroj: Super.cz

I když je jí už 21 let, ale máma ji hlídá pořád, musí to dělat. Důvodem jsou její diagnózy. Teď spolu žijí šťastně, ale herečka přiznává, že na sobě musely pracovat.

Herečka říká, že spolu dělají všechno, například cestují, plavou, lyžují atd. Jen ji musí neustále hlídat, jako by to byla malá šestiletá holčička.

Mahulena Bočanová / Zdroj: youtube.com

Podle ní se žádná tragédie neděje. Bočanová je ráda, že je její dcera šťastná a neuzavřená, považuje to za velký úspěch. Dodala, že velmi důležitá je láska a smíření.

PSALI JSME: „DRŽTE MI PALCE,BUDE TO JÍZDA“: LUCIE BENEŠOVÁ SI UDĚLALA NEJVĚTŠÍ DÁREK. POCHLUBILA SE STAVBOU SVÉHO VYSNĚNÉHO HNÍZDA

PŘIPOMÍNÁME: TA JE ALE ODVÁŽNÁ: 64LETÁ SHARON STONEOVÁ SE UKÁZALA V PLAVKÁCH S HLUBOKÝM VÝSTŘIHEM

Share