Vítězka MasterChefa Besky zhubla a bere svou proměnou dech: jak nyní vypadá

Veronika Danišová alias Besky se před dvěma lety stala vítězkou kuchařské soutěže MasterChef. Díky této show se proslavila, ale kromě toho se může pochlubit i dalšími úspěchy, například v kariéře. V posledních měsících se také výrazně změnila, starala se o postavu stravou, cvičila v posilovně a výrazně zhubla.

Besky se chtěla změnit, chtěla vypadat lépe, to byl její cíl. Podařilo se jí to, nyní se může pochlubit svou skvělou postavou. Na sociálních sítích ji chválí fanoušci.

Veronika Danišová / Zdroj: youtube.com

Podle jejich názoru Besky nejen vypadá dobře, ale je také skvělým člověkem, umí přitáhnout lidi a má zajímavé názory.

Na Instagramu Veronika Danišová napsala, že vyzkoušela to, co v minulosti vyzkoušelo mnoho dalších lidí, jde o kalorický deficit. Kromě toho cvičila, má ráda sport a v minulosti se mu také věnovala.

Špatným obdobím v jejím životě byla epidemie koronaviru, tehdy se její životní styl změnil. Pak ale byla většina opatření proti covidu zrušena a pustila se do svého obvyklého režimu.

„Věřím, že když každý něco upřímně chce, kvůli sobě, tak dokáže cokoliv. Jen to nemůže dělat pro partnera nebo kvůli společnosti,“ napsala na Instagramu Besky. Upozornila ale také, že hodně záleží na charakteru člověka.

Veronika Danišová / Zdroj: youtube.com

Vítězka soutěže MasterChef 2021 na sobě pracovala půl roku. „Dieta, cvičení a hlavně režim. Takže dortíky už nepapám, jenom je vyrábím,“ řekla pro server eXtra.cz Veronika Danišová.

PSALI JSME: NEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ JAKUBA PRACHAŘE: DĚSÍ SVOU PĚTILETOU DCERKU POHÁDKAMI

PŘIPOMÍNÁME: VÁNOČNÍ NABÍDKA ŽENY S NEJVĚTŠÍMI RTY NA SVĚTĚ: MUŽI BY MĚLI UTRATIT SVÉ PENÍZE, ALE CO DOSTANOU

Share