Ester Janečková slaví padesátiny: Jak se její život za poslední roky změnil

Herečka a moderátorka Ester Janečková oslavila padesáte narozeniny. Během svého života ovšem zažila mnoho různých příjemných a také tragických situací. S čím se musela umělkyně potýkat? Píše o tom web blesk.cz.

Ester Janečková / Zdroj: youtube.com

Mnozí si Ester Janečkovou představují jako usmívavou moderátorku. Ne vždy ale její život byl tak příjemný, jako na obrazovkách. Téměř před deseti lety přišla o miminko krátce poté, co oznámila veřejně své těhotenství. ¨

Během covidu Janečková ztratila maminku. Herečka se nakazila virem také a průběh nemoci byl úplně ojedinělý. Ester trápily panické ataky a úzkosti. Dokázala je ale časem překonat.

Ester Janečková / Zdroj: youtube.com

„Jako můžu si říkat, že to je jen číslo… Jasně, že je. Ale je to velký číslo,“ uvedla na sociálních sítích Janečková s tím, že si k narozeninám nic nepřála, protože vše prý má. Herečka chtěla mít rodinu a ta je podle její slov skvělá.

Moderátorka mimo jiné přiznala, že ji v životě nejvíce zasáhla smrt její čtrnáctiletého synovce, který si sám vzal život.

PSALI JSME: PŘEDSTAVITELKA VANDY Z SERIÁLU ULICE SE STALA DVOJNÁSOBNOU MAMINKOU: RODIČE PRO SYNA VYBRALI KRÁSNÉ ČESKÉ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: PATRASOVÁ PRÁSKLA NOVÉ ZAJÍMAVÉ PODROBNOSTI O SLOVÁČKOVI: CO PROZRADILA O SVÉM MANŽELOVI

Share