Eva Burešová promluvila o depresích: co prozradila svým fanouškům na sociálních sítích

Eva Burešová je aktivní na svých sociálních sítích a se svými fanoušky probírá důležitá témata, která je trápí. Herečka a zpěvačka tentokrát sledujícím doporučila, aby si přečetli příspěvek o rozdílu mezi depresí a špatnou náladou. Píše o tom web TN.cz.

Eva Burešová často zveřejňuje své fotky a videa na Instagramu, ale kromě toho píše o vážných tématech a také diskutuje s fanoušky o tom, co je pro ně důležité.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Umělkyně tentokrát přesdílela příspěvek od Aplikace Nepanikař s názvem Depka není deprese.

Chtěla, aby lidé pochopili, co je deprese a jak se liší od špatné nálady.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Depresi by musel diagnostikovat lékař, který by pak pacientovi zvolil vhodnou léčbu, nejčastěji jde o medikaci a terapii.

Depka je ale stav, kdy se člověk cítí špatně, protože se mu zhoršila nálada. Důvodem mohou být různé nepříjemné situace. Tento stav se může změnit poté, co člověk udělá něco, co mu dělá radost.

Eva o tom píše a dělá různé další věci, protože chce, aby lidé byli šťastní, aby si dělali víc radost.

Podporuje své fanoušky a vysvětluje jim, že každý se někdy může cítit na dně, ale musí pochopit, že není sám, že se to občas stává.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Dneska jsem si přečetla něco, co říkalo: Někdo, kdo moc přemýšlí, je také někdo, kdo i moc miluje. A já přesně to cítím,“ cituje Burešovou TN.cz.

PSALI JSME: ZE ŽIVOTA AGÁTY HANYCHOVÉ ZMIZÍ DALŠÍ MUŽ: „NAŠE CESTY SE ROZEŠLY“

PŘIPOMÍNÁME: DANA MORÁVKOVÁ SLAVÍ S PETREM MALÁSKEM 27. VÝROČÍ SVATBY: NAVZÁJEM SI DOJEMNĚ VYZNALI LÁSKU

Share