„Lidi mi za to nadávají“: Zdeněk Troška popsal svůj současný život. Proč filmování pověsil na hřebík

Před časem Zdeněk Troška řekl, že chce skončit s filmováním a že se už nechce věnovat svému řemeslu. Režisér chce odpočívat a užívat si důchodu. Jeho fanoušci jsou kvůli tomu smutní a chtějí, aby se vrátil do práce. Píše o tom portál Aha!

Režisér v rozhovoru pro Aha! prozradil, že před několika dny mu zavolal ředitel jedné televize a zeptal se ho, jestli chce něco natočit. Své rozhodnutí ale nezměnil.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

„Lidi mi za to nadávají,“ přiznal Zdeněk Troška. Fanoušci považují jeho pohádky za krásné a chtějí, aby natáčel dál. Podle jeho názoru ale mohou diváci nyní sledovat americké pohádky.

Píšou mu také dopisy, že jim to nemůže udělat, že se musí vrátit. Ale už je důchodce a nikdo ho nemůže přemluvit.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

„Naopak jsem si oddechl. Mám čistou hlavu, žádný starosti. Chodím na houby, v létě se koupat k řece… Čtu, jím a spím. A tloustnu!“ řekl se smíchem Zdeněk Troška.

Dokonce přestal i psát. Některé známé osobnosti ho žádají, aby napsal alespoň paměti. Vysvětlil, že zatím nemůže psát mnoho věcí, protože tito lidé ještě žijí.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Popsal také svůj běžný den. Režisér se probouzí každý den v půl čtvrté ráno. Nejprve si něco čte, poté si vyřídí poštu a odpoví na dopisy. Teprve poté začne vařit snídani.

Odpoledne také trochu spí, večer jde spát v půl deváté. Vysvětlil, že po západu slunce už nemůže nic dělat.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

V létě do jeho rodných Hoštic přijíždějí turisté, takže přes den nevychází z domu. Někdy však turisté přijdou k jeho domu a požádají ho, aby se s nimi fotografoval. V takovém případě jde k nim.

PSALI JSME: Vladimír Růžička se svou manželkou Marií uvažují o dalším dítěti: zda jejich dcera Lejla bude mít sourozence

PŘIPOMÍNÁME: Štefan Margita odhalil, co slíbil Haně Zagorové před jejím odchodem: „Už to chci mít za sebou“

Share