Gabriela Soukalová se prý chová hůř než Britney Spears: Jak na to slavná biatlonistka reagovala

V sobotu 21. října odvysílala Česká televize 100. díl taneční show StarDance. Na parketu se objevili také účastníci předchozích sérií. Byla tam i Gabriela Soukalová, po akci o jejím chování napsala některá média. Bývalá biatlonistka na tyto články reagovala.

V médiích se psalo, že ten večer se Soukalová chovala hůř než Britney Spears. Sportovkyně se proto rozhodla fanouškům vysvětlit, co se vlastně stalo.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu napsala, že nerada pózuje před fotografy, ale chápe, že je to jejich práce a respektuje to.

Ale necítila se dobře ve chvíli, kdy ji obklopilo několik novinářů, protože na to nebyla připravena. Byla domluvená na přípravu vizáže s vizážistkou na místě konání akce.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram.com

„Celý den jsem měla velké množství pracovních schůzek a nestihla se tak na akci upravit před příchodem,“ prozradila Gabriela Soukalová.

To byl jeden z důvodů, proč tehdy rozhovor neposkytla.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram.com

Nechápe ani to, proč ji novináři přirovnávali k Britney Spears, protože nedostala prostor ani šanci se vyjádřit. Rozhodla se to proto vysvětlit na sociálních sítích.

„Ale prostě ne vždy má každý z nás dobrý den a neznamená to hned, že má kdokoliv z nás hvězdné manýry a je arogantní,“ napsala Soukalová.

PSALI JSME: POKUD TO KAZMA NEUDĚLAL, PAK SBĚRAČŮM JEHO MILIONU DOLARŮ BUDE HROZIT POSTIH: PRODUCENT TO ZATÍM NEVYSVĚTLIL

PŘIPOMÍNÁME: TATIANA DYKOVÁ O ŽIVOTĚ SE ČTYŘMI MUŽI: „JÁ VLASTNĚ TĚM CHLAPŮM FANDÍM“

Share