Jako Marilyn Monroe: Monika Absolonová se pochlubila novým účesem. Jak teď vypadá

1. května 2021 Monika Absolonová fanouškům oznámila, že se rozešla se svým partnerem hokejistou Tomášem Hornou, s nímž má dva syny. Zpěvačka poté změnila image. Výrazně zhubla, i když to asi bylo kvůli stresu, a také se rozhodla změnit svůj účes, nyní má kratší vlasy. Fanouškům se líbí, jak teď vypadá. Jak její vzhled zhodnotil známý stylista Kája Pavlíček? Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Svou image zpěvačka změnila během své kariéry několikrát. Rozchod s partnerem pro ni nebyl příjemný, poté výrazně změnila svůj vzhled.

Před rokem si Monika Absolonová ostříhala vlasy, měla mikádo. Pak se rozhodla, že si ještě zkrátí vlasy a obarví je. Změnu účesu však nepovažuje za nic zásadního. Zdá se, že ráda experimentuje.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Před týdnem ukázala na sociálních sítích své nové fotky. Monika Absolonová měla neobvyklý účes připomínající Marilyn Monroe. To se líbilo i fanouškům.

„Moc jí to sluší, mně se to líbí. Monika změnila image a prospělo jí to,“ řekl pro Život v Česku Kája Pavlíček. Krátké blond vlasy dle jeho slov vypadají v létě dobře.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Dodal, že umělkyně měla různé účesy a vždy vypadala skvěle. Podle něj Monika Absolonová ukazuje ženám, že by se změn neměly bát.

PSALI JSME: „NIC NEMUSET, NEČEKAT, NECHTÍT“: DAGMAR HAVLOVÁ SE POPRVÉ PO TÉMĚŘ DVOU TÝDNECH UKÁZALA SLEDUJÍCÍM. JAK SI UŽÍVÁ DOVOLENOU

PŘIPOMÍNÁME: TOHLE SE MŮŽE STÁT I S VÉVODKYNI Z CAMBRIDGE: VTIPNÉ ÚČESY KATE MIDDLETON

Share