Jaromír Jágr prozradil, proč nemá děti: Z čeho má legendární hokejista strach

Jaromír Jágr se hokeji věnuje mnoho let a stal se jedním z nejslavnějších hokejistů světa. Padesátiletý sportovec však nemá děti a nikdy nebyl ženatý. Jak to bude v budoucnu, zatím neví.

Rodina mu v životě chybí, ale na druhou stranu se toho také bojí. Z tohoto důvodu na to nechce myslet. Měl obavy, že by ho matka jeho možných potomků mohla vydírat nebo se s ním pokoušela manipulovat.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Před časem během živého vysílání na Instagramu uvedl, že podobné situace by navíc mohly mít negativní dopad na děti. Pokud se rodiče rozejdou, bude trpět především dítě.

„A z toho já mám strach. Mám blok, že bych mohl někomu negativně ovlivnit život. Že dítě to odnese za rodiče,“ řekl Jaromír Jágr.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Upozornil, že život partnerů po svatbě se nějak mění. Když se manželé rozvádějí, často začínají hádky kvůli dětem, ale kromě toho začíná boj o rozdělení majetku.

Kontrolovat partnera nebo partnerku ve vztahu není nic jednoduchého. Kromě toho je život každého člověka ovlivněn mnoha faktory a někdy je obtížné předpovědět, jak se partner nebo partnerka bude chovat.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Nemluvil o sobě, ale viděl, jak se lidé rozcházejí. „Fakt to není jednoduché. A hlavně z největší lásky vzniká největší nenávist!“ dodal Jaromír Jágr.

Hokejista měl spoustu přítelkyň, se kterými měl dlouhodobý vztah. S žádnou z nich však rodinu nezaložil a nemá děti. Jeho bývalé přítelkyně byly podle něj výborné, myslí si, že problém byl v něm.

Dominika Branišová / Zdroj: Super.cz

Jaromír Jágr teď randí s Dominikou Branišovou, která se věnuje modelingu a pomáhá svému partnerovi s jeho značkou JJ68 By Jaromír Jágr. Partneři jsou šťastní, snad bude Dominika tou pravou.

PSALI JSME: „NAŠI UŽ MI TO NECHTĚLI SPONZOROVAT“: MICHAL DAVID PŘESTAL DCEŘI FINANCOVAT STUDIUM. JAK NA TO REAGOVALA KLÁRA

PŘIPOMÍNÁME: PAVOL HABERA SKONČIL V NEMOCNICI: CO SE ZPĚVÁKOVI STALO

Share