Jaromír Jágr truchlí: Tento svět opustil jeho nejbližší člověk

Jaromír Jágr na svých sociálních sítích oznámil smutnou zprávu, jeho milovaný otec zemřel, bylo mu 82 let. Legendární hokejista zveřejnil dojemný vzkaz.

Slavný sportovec nyní prožívá těžké životní období. Na Instagramu ukázal fotografii se svým otcem a poděkoval mu za vše.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

„Jestli je pravda, že si děti před narozením vybírají rodiče, tak mé první rozhodnutí bylo to nejlepší, které jsem kdy udělal,“ napsal Jaromír Jágr.

Ve stories na Instagramu hrála také píseň Marie Rottrové Déšť. Rodiče vždy podporovali Jaromíra Jágra. Když hokejista žil v Americe, byla s ním tam i jeho matka, která mu pomáhala.

Jaromír Jágr s otcem / Zdroj: Instagram.com

Server eXtra.cz píše, že jeho otec chtěl, aby se stal stavařem, ale také ho podporoval, když ten chtěl splnit svůj sportovní sen. Jaromír Jágr starší mu pomáhal, ale neočekával, že se jeho syn stane tak úspěšným a slavným hokejistou.

Na začátku devadesátých let mnoho Čechů ještě nevědělo, co je NHL a proč je to pro hokejisty tak důležité. Ale rodiče Jaromíra Jágra na něj byli pyšní.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Hokejová legenda nazývala svého otce neskutečným tátou. Jaromír Jágr vzpomínal, že otec dělal všechno, aby zajistil rodinu.

Psali jsme:Jiří Adamec sdílel plány na Vánoce: „Nadcházející Vánoce budou nejdražší v historii“

PSALI JSME: VLASTIMIL HARAPES SE OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: PŘÁTELÉ MAJÍ O NĚJ STRACH, PRÝ HO TRÁPÍ ZDRAVÍ

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK SE OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI V DOPROVODU KRÁSNÉ BLONDÝNKY: „NEJSME PŘÍBUZNÉ,“ ŘEKLA ŽENA

Share