Jiřina Bohdalová byla se nucena izolovat do karantény. Její dcera Simona Stašová prozradila: „Já jsem najednou zjistila, co všechno vlastně člověk k životu potřebuje“

Stalo se tak, že letos na jaře skončila slavná herečka Jiřina Bohdalová v karanténě, kde byla izolována od všech ostatních lidí. Určitě tam byly některé výjimky pro členy rodiny. Nyní se o tom rozhodla vyprávět její dcera Simona Stašová.

Teď je Jiřina Bohdalová v pořádku, užívá si léto a cestuje po zemi. Už hlavní nebezpečí má za sebou.

Zdroj: Profimedia.cz

Když ale v Česku vypukla pandemie koronaviru a vláda vyhlásila stav nouze, izolovala se doma. Patří do rizikové skupiny, takže musela být doma a nechodit s ostatními.

Autor: Tomáš Pánek

Ale skončilo to, teď není nucena sedět mezi čtyřmi stěnami po celou dobu. Její dcera Simona Stašová prozradila, jak to bylo.

Zdroj: Herminapress

Přiznala, že se do jisté míry stydí. Bavili se dobře a líbilo se jí to. Užili si vzájemnou přítomnost a dlouhou komunikaci.

„Já jsem nikdy nebyla tolik času v jednom kuse s mámou jako teď za tyhle tři měsíce“ řekla Simona Stašová.

Zdroj: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Herečka také prozradila, jak zhruba vypadal běžný den během karantény.

K matce přicházela kolem páté hodiny odpoledne, Jiřina Bohdalová už měla navařené jídlo. Mohli se třeba najíst a popovídat si.

Zdroj: Profimedia

Druhý den také přicházela k matce, ale už s nákupem. Mohli si pustit nějaký film nebo si také povídat. Užívali si toto období v životě, i když tam byl nějaký strach.

Autor: Lenka Hatašová

„Já jsem najednou v této době zjistila, co všechno vlastně člověk k životu potřebuje. A ono toho není moc“ dodala Simona Stašová.

Share