Karel Gott dlouhodobě skrýval před veřejnosti velké tajemství: nyní se ale prozradilo, kdo zpěvákovi kromě lékařů pomáhal, když měl zdravotní potíže

Dlouhodobě pouze blízcí věděli o tajemství Karla Gotta. zpěvák totiž věřil, že mu se zdravotními problémy může pomoct alternativní léčba a nespoléhal jenom na lékaře.

Uvedl to spisovatel Jiří Kuchař, který ale před tím mlčel. Nyní to ale považuje za historii a může ji prozradit. Informuje o tom web blesk.cz.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Kuchař o setkání Gotta a léčitele Jiřího Janča popsal v knize Léčitelé, jasnovidci a mágové. Léčitel spisovateli řekl, že mu prý volali z hotelu Imperiál a prosili ho, aby přijel za jednou osobou.

On to odmítl a řekl, ať přijedou k němu. Najednou přijel Karel Gott se sympatickou ženou. Zpěvákovi ihned pomohl a dokonce byl pozván na koncert.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Následně Kuchař popsal, jak se Slavíkovi udělalo špatně před cestou do Německa, kde měl prezentovat knihu. Nakonec jeho ploténku ošetřila reflexní terapeutka Beáta Patakyová, která ale řekla, že zpěvák bude stejně potřebovat chirurgický zásah.

Gott po její zásahu dokonce odřídil celou cestu, ale na operaci stejně musel za několik dní.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

S nádorovým onemocnění Gottovi pomáhal podle Kuchaře Vladimír Kafka. Bohužel s akutní leukémií už tak učinit nemohl, protože v té době byl mrtev.

PSALI JSME: IVANA GOTTOVÁ PO PREMIÉŘE FILMU KAREL NAPSALA DOJEMNÝ VZKAZ: „CHCI PODĚKOVAT VŠEM TVŮRCŮM, BEZ NICHŽ BY FILM NIKDY NESPATŘIL SVĚTLO SVĚTA“

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR PATRASOVÁ NEPŘIŠLA NA PREMIÉRU FILMU KAREL, I KDYŽ BYLA POZVÁNA: „NEŠLA JSEM NA PREMIÉRU KVŮLI FELIXOVI“

ČTĚTE TAKÉ: „BYL JSEM V NEMOCNICI, ZLOBILY MĚ TY MOJE PRŮDUŠKY“: JIŘÍ KRAMPOL VÍ, JAK NA TO, ABY ZASE NESKONČIL V NEMOCNICI

Share