Keanu Reeves prozradil, že byl zamilovaný do krásné kolegyně: Kdo byla jeho tajná láska

Nedávno vyšlo najevo, že Keanu Reeves natáčí v Praze. Fanoušci ho potkali v jedné restauraci, legendární herec se s nimi vyfotil. Před časem umělec prozradil, do jaké známé herečky byl zamilovaný. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Keanu Reeves je rozhodně legendární herec, lidé z mnoha zemí viděli filmy s ním. Fanoušci také vědí, že je altruista.

Keanu Reeves / Zdroj: youtube.com

Před 28 lety byl natočen film Nebezpečná rychlost. Jednu z rolí ve filmu ztvárnila Sandra Bullock.

Teprve před několika lety herečka přiznala, že se během natáčení zamilovala. Keanu Reeves byl podle ní roztomilý a krásný.

Sandra Bullock / Zdroj: youtube.com

„Podíval se na mě a já jsem se začala culit,“ přiznala Sandra Bullock v pořadu The Ellen DeGeneres Show. Během natáčení se snažila být vážná, ale nebylo to pro ni snadné.

Nikdy ale nebyli partneři, nikdy spolu nerandili. Hostem stejné show v roce 2019 byl její kolega, který na její slova reagoval. „Ona očividně neví, že jsem do ní byl zamilovaný já,“ řekl Keanu Reeves. Oba herci jsou přátelé.

Keanu Reeves / Zdroj: youtube.com

Keanu Reeves je nyní v Praze. Server Kinobox.cz píše, že v české metropoli mělo odstartovat natáčení nového příspěvku do akční série John Wick s názvem Ballerina.

PSALI JSME: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ A JEJÍ NOVÁ LÁSKA: JAK REAGOVALA PÍSAŘOVICOVÁ NA ZPRÁVU O NOVÉM VZTAHU EXMANŽELKY SVÉHO PARTNERA

PŘIPOMÍNÁME: PROČ SE KAPELA NIGHTWORK ROZPADLA: FRANTIŠEK SOUKUP PROZRADIL TAJEMSTVÍ, KTERÉ BY MOHLO UŠKODIT PRACHAŘOVI A DYKOVI

Share