Jaromír Soukup se pochlubil fotkou těhotné Agáty s odhaleným bříškem: „Krásnější a kouzelnější“

Agáta Hanychová před několika dny prohlásila, že by se na veřejnosti v plavkách s odhaleným těhotenským bříškem objevit nechtěla. Myslela si, že by to nebylo krásné. Její partner Jaromír Soukup má ale jiný názor a pochlubil se její fotkou na svém Instagramu.

Na začátku léta vyšlo najevo, že se Agáta a Jaromír randí. Před dvěma měsíci modelka a influencerka oznámila, že je těhotná.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Poslední týdny pro ně však nebyly nejpříjemnější. Agáta skončila v nemocnici, naštěstí vše dopadlo dobře. Lékaři jí ale doporučili, aby více odpočívala, například více ležela.

Nedávno však mediální magnát a moderátor skončil také v nemocnici. Spadl z kola a musel na operaci ruky. Po několika dnech se vrátil domů a začal pracovat.

Agáta Hanychová / Zdroj: iDnes.tv

Jaromír Soukup se o svou partnerku staral, když se cítila špatně. Agáta Hanychová se o něj starala po operaci. Bylo to pro ni trochu náročné, lékaři jí navíc radili, aby častěji odpočívala.

Zároveň ale prozradila, že je sice unavená, ale rozhodně by nechtěla jít s dětmi do aquaparku. „Za prvé by mě tam viděla spousta lidí v plavkách s tím břichem, to fakt není hezký pohled. A za druhé je tam hodně lidí,“ řekla Agáta v živém vysílání na svém Instagramu.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Jaromír Soukup má ale jiný názor, myslí si, že jeho partnerka se nemá, za co stydět. Pochlubil se na svém Instagramu fotkou, na které Agáta odhalila bříško. Podle něj se stala krásnější a kouzelnější.

PSALI JSME: NESTÁRNOUCÍ JOAN COLLINS: JAK DNES VYPADÁ 89LETÁ HVĚZDA SERIÁLU DYNASTIE. OBJEVILA SE NA OBÁLCE ČASOPISU

PŘIPOMÍNÁME: DALŠÍ OBRAT V MANŽELSTVÍ: FELIX SLOVÁČEK SE CHLUBÍ TÍM, ŽE S MANŽELKOU DÁDOU PATRASOVOU MAJÍ DOMA POHODU

Share