Po vlně kritiky Leoš Mareš promluvil o zrušené show Nesvadby: „Michal nezaplatil za pokus udělat akci v O2 areně ani korunu“

Minulý týden herec a mim Michal Nesvadba oznámil, že zrušil svou show, která se měla konat v O2 areně. Pomáhal mu známý moderátor a influencer Leoš Mareš. Někteří uživatelé sociálních sítí moderátorovi však vyčítají, že prý vydělává obrovské peníze ubohým způsobem. Mareš se jim rozhodl odpovědět a všechno znovu vysvětlit.

Moderátor reagoval, že nikdo z umělců, kterým pomáhá organizovat koncerty v O2 areně, mu nic neplatí. Leoš tvrdí, že platí jim a platí i za jiné věci.

Kromě toho také vysvětlil, co dělá producent, že je to právě on, kdo uměleckou produkci nebo dílo zajišťuje finančně.

Uživatelé sociálních sítí ale opět začali mluvit o zrušené show Michala Nesvadby. Prý v jednom rozhovoru naznačoval, že se jeho projektu nevěnovala taková reklama jako jiným.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Nevylučují ale, že Michal mohl být kvůli zrušené show naštvaný.

Další lidé nechápali, proč Nesvadba a jeho fanoušci kritizují Mareše, protože chybou bylo, že oba přecenili popularitu.

Michal Nesvadba / Zdroj: youtube.com

Server Super.cz píše, že podle moderátora se to Nesvadba snažil organizovat v menších prostorech, vystoupení však byla zrušena.

Herec investoval do své show, proto se nechtěl vzdát a před rokem zavolal Marešovi a požádal ho o pomoc. Nejprve moderátor odmítl, protože s tou show za interpretem nepřišel on, ale Michal ho o to požádal a neměl s tím žádné zkušenosti.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Pak ho ale požádal podruhé a Leoš souhlasil. „Nabídl jsem tedy Michalovi, že ponesu veškeré náklady a zkusíme jeho sen přivést k životu,“ cituje Mareše Super.cz.

Ani teď však lidé o koncert neměli zájem. Musel zrušit akci v O2 areně, jen několik stovek lidí si koupilo drahé lístky. Michalovi to přišlo divné, protože vstupenky byly levnější než před rokem na jeho vystoupení v O2 Universum, kde to také zrušil.

Michal Nesvadba / Zdroj: youtube.com

„Sám Michal nedal kromě zahájení prodeje, tedy od 1. června, na svůj Instagram ani jeden, opakuji ani jeden reklamní post, který by akci anoncoval,“ dodal Leoš Mareš.

Michal mu vysvětlil, že vstupenky na akci si lidé koupí před Vánocemi, a tak uvažovali o tom, že show přesunou na únor. Minulý týden ale Nesvadba rozhodl, že akci zruší.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Leoš uhradil všechny náklady za loňský rok včetně ztrát kvůli zrušení koncertu. Michal podle něj za pokus uspořádat akci v O2 areně nic neplatil. I když to tentokrát nevyšlo, Leoš mu přeje, aby se mu podařilo svůj projekt zrealizovat.

PSALI JSME: EVA PERKAUSOVÁ ZA MĚSÍC A PŮL PŮJDE NA MATEŘSKOU: ZDROJ PROZRADIL, KDO JI NAHRADÍ

PŘIPOMÍNÁME: DIVÁCI STARDANCE KRITIZOVALI RICHARDA GENZERA: ZASTALA SE HO EXMANŽELKA LINDA FINKOVÁ

Share